5 TIPOV - AKO ORGANIZOVAT VÁŠ PRIESTOR

Vytváranie dobrého a správneho pracovného priestoru je základným prvkom pre dosiahnutie vyššej produktivity a zvýšenia koncentrácie cloveka. Pripravili sme pre Vás 5 užitocných tipov, ktoré budú podla nás výrazným faktorom pre vytvorenie perfektného pracovného prostredia.

 

1 · NA POHLAD LEPŠÍ PRIESTOR:

 

Predstavte si miestnost, kde nie je nic uložene, ci usporiadané, navyše bez slnecného svetla a na Vašom stole už nie je dostatok miesta pre akúkolvek prácu. Zrazu máte pocit, že pracovat je viac zložité ako kedykolvek predtým. Neporiadok, tma, zaplnený priestor, neusporiadané dokumenty a pod. Len samotná predstava nám napovie, že pracovat v takomto prostredí je takmer nemožné!

Musíme zobrat do úvahy, že prvý pohlad na náš priestor je prvoradý a casto rozhodujúci. V prvom rade si Vy sami musíte vybrat priestor, v ktorom chcete byt a pracovat. Žiadny nemáte? Vytvorte si ho! Je všeobecne známe, že viac casu trávime pracovaním ako spaním a väcšiu dôležitost prisudzujeme našej spálni, aj ked by sme ju mali venovat nášmu pracovnému priestoru. Vytvorte si v práci príjemnejšie prostredie!

 

kovovy-regal-5tipov-priestor

 

 

2 · POVEDZTE ZBOHOM NEPOTREBNÝM VECIAM:

Budte realista! Staré úctenky, ktoré zacínajú blednút, nespocetné perá bez atramentu a šálky od kávy, ktoré sú na Vašom stole od minulého týždna Vám do budúcna vôbec nepomôžu. Je cas povedat zbohom všetkým nepotrebným veciam a ponechat si len tie potrebné a užitocné.

 

3 · ODKLADANIE VECÍ JE SPRÁVNE:

Ci už Vaša práca vyžaduje prácu s dokumentami, alebo náš predošlí tip je pre Vás nesplnitelný, naša dalšia rada Vám môže naozaj pomôct. Skúste si odkladat veci, ktoré denne nevyužívate. Okrem toho, že Vám to pomôže lahšie zorganizovat Váš priestor, dodá mu organizovaný a cistý „nádych“, v ktorom sa budete orientovat daleko lepšie. Náš tretí tip je základom k vytvoreniu dobrého pracovného prostredia.

 

kovovy-regal-5tipov-priestor

 

 

4 · ROZDELTE SI PRACOVNÝ PRIESTOR:

Ak hovoríme o perfektnom usporiadaní, hovoríme o priestore, ktorý nie je rozmerovo príliš malý, ale ani príliš velký. Ak Váš priestor je tak velký, že by ste na nom bez obáv mohli hrat futbalový zápas, nemusíte sa obávat, máme pre Vás riešenie.

Používajte flexibilný nábytok, ako sú kovové regály, vdaka ktorým vytvoríte pracovný priestor presne podla Vašich predstáv. Ponúknu Vám možnost vytvorit si prostredie, aké si budete želat a taktiež ho casom upravit presne tak, ako budete sami chciet.

 

kovovy-regal-5tipov-priestor

 

5 · KED STENY HOVORIA ZA VÁS:

Stena, tá ktorá nás oddeluje od najviac rušivého zvuku, je takisto vynikajúcim dekoratívnym a užitocným predmetom pre Vaše skladovanie a priestor. Steny netreba vynechávat a je dôležité ich využit vo Váš prospech a to najmä steny, ktoré sú pri Vás najbližšie. Môžu byt perfektným riešením pre Vaše doplnky a objekty, ktoré denne potrebujete. Na steny je možné využit rôzne vela pomôcok pre zavesenie bežných predmetov, ako sú kvety, obrazy, ci rôzne nástroje v dielni a garáži. Je už len na Vás, ako využijete steny okolo Vás.

 

kovovy-regal-5tipov-priestor

 

Dúfame, že našich 5 tipov skúsite využit vo Vašej práci a iste nám dáte za pravdu, že v dobre organizovanej pracovni, kancelárií, garáži ci dielni sa pracuje daleko lepšie. Váš špecialista – Majster Regál.

 

Comment icon Comment