Monatliche Archive: august 2020

august 25, 2020 DIY! Perzonalizujte Vaše kovové regály

DIY! Perzonalizujte Vaše kovové regály

Regály sú kusom nábytku s jasnou funkciou: ukladanie vecí. To však neznamená, že by sme sa mali vzdať ich dizajnu. Jednoduchý regál sa môže s malou pomocou zmeniť na veľký dekoratívny prvok. Otvorený nábytok je trendy, dodá miestnosti pocit priestrannosti a je ideálny na vystavenie Vašich obľúbených dekoratívnych predmetov. Tento typ nábytku je vhodný na hračky do detskej izby, alebo aj na knihy vo vašej domácnosti. Mnohým však nestačí kúpiť regál a uložiť do políc knihy
Viac
august 19, 2020 Leto končí, späť do školy a jesenný poriadok s regálmi

Leto končí, späť do školy a jesenný poriadok s regálmi

Aj vy sa na konci leta púšťate do prípravy na nové povinnosti? Po dovolenkovom období na to nastal ten správny čas. Odpočinutí a plní síl môžete predsa vykročiť do práce či školy s novým elánom a optimizmom. Na začiatok vám ale odporúčame si všetko, čo k tomu budete potrebovať, dôkladne upratať. Neporiadok v okolí sa predsa podpisuje aj na vašom pohodlí. Podľa odborníkov nám spôsobuje neporiadok v okolí stres, ktorý zanecháva stopy na našom zdraví. Prezradíme vám preto, ako si môžete pomocou efektívnych riešení svoj priestor zorganizovať, upratať a nájsť v ňom to správne využitie.
Viac
august 11, 2020 Modernizujte garáž regálmi a dajte jej nový zmysel

Modernizujte garáž regálmi a dajte jej nový zmysel

Veci a prostredie, ktoré nás obklopujú majú pre náš život veľký zmysel. Pomáhajú nám bez problémov fungovať a dosahovať stanovené ciele. Možno ste ale nevedeli, že efektívne využitie nášho osobného priestoru je možné aj vďaka dobre zariadenej a vybavenej garáži. Práve garáž v blízkosti domu predstavuje ten najvyšší komfort a pohodlie, o ktorom mnohí z nás len snívajú, alebo si za takýto luxus musia mesačne drahým prenájmom priestorov priplatiť.
Viac
august 04, 2020 Nový normál – vitajte späť na pracovisku

Nový normál – vitajte späť na pracovisku

V priebehu posledných mesiacov sa náš doterajší život zmenil. Nielen v súkromnom, ale aj v pracovnom živote sme boli nútení prispôsobiť sa novej situácii. Neboli sme v kontakte s našimi zamestnancami, nemohli sme sa zasmiať sa s kolegami a dať si cez prestávku kávu. Postupne sme sa však s tým naučili žiť a opatrne sa nám podarilo prijať „nový normál“.
Viac
To Top