Monatliche Archive: september 2020

september 22, 2020 Plastový vs. kovový regál

Plastový vs. kovový regál

Na online trhu nájdete množstvo kvalitného nábytku vyrobeného z rôzneho typu materiálu, ako je drevo, kov alebo plast. Každý má svoje výhody, nevýhody, dobré a zlé vlastnosti. Každý je vhodný do iného typu priestorov, interiéru a exteriéru. Regály, ako typ nábytku na skladovanie akéhokoľvek materiálu a predmetov, sú vyrábané z rôzneho materiálu, podľa využiteľnosti, záťaže a samotného nákladu, ktorý na regál naložíte. V dnešnom blogu sa zamierame na rozdiely, výhody a nevýhody plastových a kovových regálov.
Viac
september 17, 2020 Regál na všetko a pre všetkých!

Regál na všetko a pre všetkých!

Rozhodovanie o najvhodnejšom regáli pre Vašu firmu alebo domácnosť môže byť často zdĺhavá a nie veľmi jednoduchá úloha. Medzi rozhodujúce faktory môžeme zaradiť jednoduchú údržbu, koróziu alebo záruku. Preto by sme Vám v Majster Regál chceli ukázať rôzne možnosti použitia bezskrutkového kovového regálu RIVET s drôtenou policou. Jednoducho ideálneho regálu do každého priestoru a pre rôzne využitie.
Viac
september 03, 2020 September a príchod jesene s regálmi vo vašej garáži

September a príchod jesene s regálmi vo vašej garáži

Veru tak. Leto sa nám pomaly ale isto chýli ku koncu a o pár dní sa sychravejší charakter počasia postará o to, že našich dvoj alebo štvorkolesových „tátošov“ vymeníme za pohodlie obývacej izby. Potreba čerstvého vzduchu a kontaktu s prírodou sa však s príchodom jesene neznižuje. Práve naopak, aj v týchto mesiacoch je dôležité, aby sme si vyrazili na výlet s celou rodinou, prípadne sa na svojom pohodlnom bicykli previezli po obľúbenej trati alebo vyznačenom chodníku.
Viac
september 01, 2020 Novinky: Katalóg a Konfigurátor

Novinky: Katalóg a Konfigurátor

Predávame regály. Veľmi bežný výrobok s jasným účelom: skladovanie. Každý vie, čo je regál, ale málokto vie, ako veľmi môžu byť regály od seba odlišné. Naším cieľom je pomôcť Vám čo najjednoduchšie nájsť taký regál, ktorý spĺňa všetky Vaše potreby a požiadavky.
Viac
To Top