Monatliche Archive: október 2020

október 22, 2020 7  tipov ako urobiť z kovových regálov dokonalé dizajnové doplnky

7 tipov ako urobiť z kovových regálov dokonalé dizajnové doplnky

Kov je novým drevom dnešnej doby. Okrem toho, že vďaka používaniu kovových regálov chránite prírodu pred zbytočným vyrubovaním lesov, kovový dizajn regálov a políc sa k dnešnému modernému štýlu bývania hodí oveľa viac než drevená klasika. Navyše, pokiaľ dokážete kovové regály správne usporiadať, dokonale zapadnú aj do klasického dreveného dizajnu.
Viac
október 14, 2020 Najlepšie kovové regály pre Októberfest

Najlepšie kovové regály pre Októberfest

Nastal čas, kedy je dovolené piť pivo ktorúkoľvek hodinu počas dňa. Je tu slávny Októberfest! Každý z nás určite vie, čo všetko v sebe Októberfest ukrýva, alebo nie? Festival sa odohráva Mníchove, presnejšie v Theresienwiese, kde sa nachádza 14 priestranných stanov pre 1000 až 4000 ľudí, z ktorých má každý špecifický charakter. Slávny festival už nie je výlučne nemeckou výsadou, pretože sa slávi takmer všade vôkol nás. Vďaka globalizácia sa počas októbra preleje niekoľko tisíc litrov piva všade vo svete. V 21.
Viac
október 07, 2020 Ako propagovať vaše výrobky na eventoch čo najefektívnejšie za pomoci kovových regálov?

Ako propagovať vaše výrobky na eventoch čo najefektívnejšie za pomoci kovových regálov?

Obchodné podujatia, výstavy, veľtrhy či konferencie predstavujú najlepšie spôsoby ako upútať pozornosť na vašu značku či firmu. Avšak príprava na podnikateľský event nie je celkom jednoduchá. V prvom rade je potrebné sa zaregistrovať a zistiť základné podmienky vystavovania. Okrem toho nie je na škodu sa informovať o rozlohe poskytovaného priestoru, umiestnení elektrických zásuviek a ďalších podmienok dôležitých pre prezentáciu vašej firmy.
Viac
To Top