Monatliche Archive: november 2020

november 26, 2020 Top 5 regálov na pohodlné uloženie výbavy pre zimné športy

Top 5 regálov na pohodlné uloženie výbavy pre zimné športy

Zavádzanie niektorých opatrení nás núti tráviť čas viac menej len za dverami svojho domu. Výsledkom je minimálna fyzická aktivita a pohyb obmedzený na cestu do práce a domov. Pokiaľ si to ale bez adrenalínu v krvi a športového vyžitia už neviete predstaviť, vybehnúť do prírody a načerpať viac čerstvého vzduchu určite môžete. A prichádzajúca zima vám k tomu čoskoro vytvorí tie najlepšie podmienky. Ešte predtým však treba pripraviť na to aj vašu výbavu, ktorá sa postará o radosť zo života aj zábavu.
Viac
november 20, 2020 Profesionálny regálový systém na skladovanie tovaru

Profesionálny regálový systém na skladovanie tovaru

Vytvorenie dokonalého súladu a harmónie riešime v interiéri pomocou rôznych moderných a multifunkčných doplnkov. Dobrá organizácia a od nej závislá vysoká miera efektivity práce sa však cení aj v priemysle, výrobe alebo skladoch. Práve tie sú často určené na jednoduché uloženie a efektívne triedenie tovaru alebo materiálu. A nakoľko úspešnosť akéhokoľvek projektu závisí od toho, aké riešenie si pre jeho jednoduchú realizáciu zvolíte, pozrieme sa na spôsob, ktorý vám pomôže nielen s organizáciou a uskladnením tovaru, ale aj optimalizáciou celého priestoru.
Viac
november 04, 2020 TECHNOLÓGIA RIVET–To najlepšie pre Vás

TECHNOLÓGIA RIVET–To najlepšie pre Vás

Zabudnite na tradičné regály a police. Objavte RIVET technológiu. Jednoduchý, efektívny a kvalitný montážny systém. Postavte regál ta rýchlo, ako je len možné. Neveríte, že to ide tak jednoducho? V tomto blogu sa dozviete, čo všetko RIVET technológia dokáže.
Viac
To Top