Monatliche Archive: december 2020

december 31, 2020 2021: Nový rok a nové ciele

2021: Nový rok a nové ciele

Vážení zákazníci, najkrajšie a najočakávanejšie sviatky sú tu. My v Master Regale vám prajeme veľa radosti a pohody v týchto vianočných dňoch a dobrý štart do nového roka, veľa šťastia a úspechov vo všetkých vašich predsavzatiach a plánoch.
Viac
december 22, 2020 2020 BESTSELLERS

2020 BESTSELLERS

Rok 2020 sa blíži ku svojmu koncu a my dúfame, že začne krajšie obdobie plné nádeje a radosti. Ešte raz sa vám chceme za tím e-shopu Majster Regál poďakovať. Ďakujeme Vám, že ste si vybrali naše produkty pre ukladanie všetkých Vašich predmetov, spomienok, koníčkov a projektov. Veríme, že vy – naši zákazníci, ktorí ste osobne vyskúšali naše produkty, ste boli spokojní a pri rozhodovaní o kúpe jedného regálových systémov zvolíte opäť nás. Preto sme pripravili rebríček našich najpredávanejších produktov za posledný rok. Viac sa dočítate v nasledujúcich riadkoch tohto blogu.
Viac
december 10, 2020 Moderné regály s ktorými si urobíte krásne Vianoce

Moderné regály s ktorými si urobíte krásne Vianoce

Čas lásky a pokoja je už tu. Najkrajšie sviatky roka, počas ktorých sa tak trochu všetko zastaví a príjemne naladí. Bez doplnkov a dekorácií to však nikdy nebude ono. Nakúpiť si v obchode to, čo vám urobí radosť, nie je najmenší problém. Starosti sa môžu objaviť v momente, ak budete chcieť všetko zladiť so zvyškom vášho interiéru. Množstvo vianočných dekorácií a ozdôb treba predsa vhodne rozmiestniť, aby ste ich krásu vedeli spolu s celou rodinou v daný okamih správne oceniť. Aby to nebolo pre vás utrpenie, ponúkame vám jednoduché riešenie.
Viac
december 09, 2020 Skladové riešenia pre mobilné prostriedky

Skladové riešenia pre mobilné prostriedky

Často si myslíme, že väčšina práce sa vykonáva na stanovenom mieste, napríklad v kancelárii alebo dielni. Avšak nie vždy to tak je. Mnoho odborníkov, zvyčajne samostatne zárobkovo činných, vykonáva svoju prácu mimo dielne alebo kancelárie, musia sa presúvať, aby mohli poskytovať svoj servis – služby a vykonávať určenú prácu. Pracovný a odkladací priestor sa nachádza v ich mobilnom zariadení, v dodávke, aute, prípade kamióne. Takýto spôsob práce s cestovaním vykonávajú elektrikári, inštalatéri, murári, inak povedané povolania, ktoré musia pricestovať za Vami za účelom vykonávania pracovnej činnosti.
Viac
To Top