Monatliche Archive: február 2021

február 18, 2021 Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Problém prázdnych rohov je večnou výzvou pre majiteľa každého domu. A nezáleží na tom, či je tento priestor malý alebo veľký a nachádza sa v dome či garáži. Časom vás určite napadne, tieto nevyužité plochy niečím - krásnym a multifunkčným vyplniť. Ceny za nehnuteľnosti nie sú predsa malé, preto sa oplatí vedieť hospodáriť aj s miestom a priestorom na život.
Viac
február 09, 2021 Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký dôležitý je pre vaše pohodlie a náladu v práci poriadok? Je to zvláštne, ale organizácia, čistota a sviežosť v môžu zmeniť k lepšiemu nielen interiér domu alebo skladu, ale aj vaše vlastné vnímanie, zlepšiť efektivitu práce, jej bezpečnosť a možno aj vzťahy s blízkymi či kolegami.
Viac
február 02, 2021 10 dôvodov, prečo by ste mali kúpiť regály od Majster Regál

10 dôvodov, prečo by ste mali kúpiť regály od Majster Regál

Kovové policové regály sú funkčným a teraz už aj tradičným kusom nábytku. Dnes existuje niekoľko možností a mnoho dodávateľov, u ktorých sa dajú policové systémy nakúpiť. V tejto dobe môže byť náročné nájsť dôveryhodný a vysoko kvalitný produkt. Avšak takýto tovar ponúkate, nemusí to niekedy vôbec stačiť. Aby sme vynikli a boli lepší ako konkurencia, musíme našim zákazníkom poskytnúť ďalšie prídavné hodnoty. V tomto blogu sme dali dokopy tie najväčšie výhody, ktoré ako obchodná spoločnosť s kovovými regálmi ponúkame. Chcete vedieť, prečo by ste si mali zvoliť práve nás? Pokračujte v čítaní.
Viac
To Top