Monatliche Archive: marec 2021

marec 31, 2021 Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Upratovanie u poriadok sú pre správne fungujúcu domácnosť nevyhnutnosťou. Dnes Vám predstavíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Vďaka našim bezskrutkovým regálom sa im podarilo vniesť poriadok do ich garáže. Na čo ešte čakáte? Nenechajte si to ujsť!
Viac
marec 25, 2021 Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Spokojnosť so životom je závislá od množstva vplyvných faktorov. Avšak, vo veľkej miere na nás negatívne pôsobí okolité prostredie. Preto je pre naše zdravie a osobnú pohodu veľmi dôležitá nielen absencia chorôb a fyzických porúch, ale aj eliminácia chaosu, nedostatočnej organizácie a neporiadku. Neporiadok alebo dezorganizácia môže spôsobiť množstvo problémov, v dôsledku ktorých sa často ocitáme na pokraji zúfalstva. Ukázalo sa, že neporiadok „zabíja“ našu pozornosť, čo vedie k stresu a zníženiu produktivity. Rovnako ako multitasking paralyzuje naše mozgy, neporiadok paralyzuje našu produktivitu. Neporiadok je tiež živnou pôdou pre množstvo nebezpečných baktérií, plesní a vírusov, ktorých je nutné sa čím skôr zbaviť, čo však nie je pre každého tak jednoduché.
Viac
marec 02, 2021 Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Sme odborníkmi na kovové regálové systémy a napriek tomu chápeme, že pre mnohých ľudí sú v podstate len funkčným kusom nábytku. Niektorí z našich stálych a potenciálnych zákazníkov nemusia úplne pochopiť rozdiely, ktoré ponúkajú naše bezskrutkové policové produkty. Je dôležité vedieť všetky výhody a špecifiká ponúkané každým z nich, ako je maximálna záťaž na policu, aká je konštrukcia, aké sú ponúkané rozmery a akú povrchovú úpravu máte na výber. Pracujeme na tom, aby sme zákazníkom tieto vlastnosti objasnili čo najpresnejšie v samostatných popisoch produktov a kategóriách, avšak často sa nás pýtate na jednu konkrétnu otázku. Aký je rozdiel medzi montážnym systémom Rivet a zasúvacími spojovníkmi v tvare motýľa?
Viac
To Top