BULLRACK RIVET bezskrutkový kovový regál s drevenou MDF policou, 200x210x60 cm, 4 police, 600 kg na policu, zinok Predchádzajúce BULLRACK RIVET bezskrutkový kovový regál s drevenou MDF policou, 200x210x60 cm, 4 police, 600 kg na policu, zinok

BULLRACK RIVET bezskrutkový kovový regál so sieťovou drôtenou policou, 200x180x60 cm, 4 police, 600 kg na policu, zinok

199,90 € 166,58 €
Vypredané
ID
DBM1-4/200180060Z
BULLRACK RIVET ponúka kombináciu zásuvného nitového systému a robustnej oceľovej konštrukcie vo veľkosti 200x180x60 cm, so 4 kovovými sieťovými policami, zinkovou povrchovou úpravou, a záťažou až 600 kg na policu
Vlastnosti
 • 600 na policu

  600 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • Drôtená polica

  Drôtená polica

Doprava Zadarmo
pri nákupe 2 a viac regálov.
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Novinka produktovej rady RIVET je tu. BULLRACK RIVET prináša všetko, čo od skladového kovového regálu požadujete: vysoká záťaž, špičková konštrukcia, industriálny dizajn a ukážková odolnosť. Revolúcia je tu a obchod Majster Regál vám ju prinesie až domov!

Bezskrutkový celokovový regál BULLRACK RIVET 200x180x60 cm (VxŠxH) so 4 sieťovými drôtenými policami v zinkovej povrchovej úprave je spoľahlivé skladové riešenie aj pre priestory s extrémnymi podmienkami. Montážny systém Rivet, za pomoci nitov, zabezpečuje veľmi vysokú úroveň stability a pevnú zásuvnú konštrukciu bezskrutkového kovového regálu s drôtenou policou. Montáž je jednoduchá a rýchla. Kovové drôtené police sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele a ich povrch je pozinkovaný. Celý regál chráni pozinkovaná oceľ, čo mu dodáva extrémnu odolnosť voči korózii.

Regálový systém BULLRACK RIVET vhodný na použitie v náročných prostrediach ako sú sklady, veľkosklady, priemyselné parky, fabriky, garáže, dielne alebo priestory vystavené poveternostným vplyvom. Sú tiež vynikajúcim riešením pre externé priestory. Regálový systém má nadštandardnú nosnosť až 600 kg na jednu policu. Regál je veľmi pevným a robustným skladovým riešením. Regál odporúčame ukotviť o stenu v prípade, že chcete využiť jeho maximálnu nosnosť.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody celokovových regálov BULLRACK RIVET s vysokou nosnosťou:

 • Sieťová polica vhodná na skladovanie kvapalín
 • Vysoká priepustnosť svetla a cirkulácia vzduchu vďaka otvorenej oceľovej sieťovej polici
 • Vysoké zaťaženie, excelentná stabilita a vysoko kvalitná konštrukcia
 • Odolnosť voči korózii a mechanickému poškodeniu

Montáž je jednoduchá a rýchla, avšak odporúčame min. 2 ľudí pri montáži. Potrebujete len gumené kladivo a ochranné rukavice. Ku každému kovovému regálovému systému obchodu Majster Regál je priložený aj podrobný montážny návod.

Balenie bezskrutkového kovového regálu BULLRACK RIVET so sieťovou kovovou policou, rozmeru 200x180x60 cm (2000x1800x600 mm) obsahuje:

 • 4 kovové drôtené police
 • 8 krátkych (hrúbka 0,55 mm) a dlhých nosníkov (hrúbka 1 mm) pre uchytenie police
 • 4 stojiny (šírky 50x50 mm a hrúbky ocele 1 mm)
 • 12 výstuh
 • 4 plastové pätky

Kovový regálový systém sa dodáva v kartónovom balení (kovové časti zvlášť a drevo zvlášť), ktoré bude uložené na palete. Balenie je šetrné k životnému prostrediu.

Viac informácií
Váha 46,67 kg
Značku
Výška 200 cm
Šírka 180 cm
Hĺbka 60 cm
Nosnosť police 600 kg
Typ police Drôtenou
Farba Zinok
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieBULLRACK RIVET bezskrutkový kovový regál so sieťovou drôtenou policou, 200x180x60 cm, 4 police, 600 kg na policu, zinok
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top