April 07, 2021 Vypracujeme Vaše projekty

Vypracujeme Vaše projekty

Pre celý náš tím v obchode Majster Regál ste Vy, náš zákazník, tou najväčšou prioritou a snažíme sa robiť všetko preto, aby proces objednávania kovový policových regálov prebehol bez akýchkoľvek problémov a pochybností. Potrebujete vypracovať projekt? Potrebujete kompletne zariadiť garáž, ale nechcete strácať čas meraním, porovnávaním alebo premýšľaním nad kompletnou organizáciu a zariadením? Pripravili sme pre Vás jednoduché a efektívne riešenie. Viac detailov sa dozviete prečítaním dnešného blogu.
Viac
March 31, 2021 Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Upratovanie u poriadok sú pre správne fungujúcu domácnosť nevyhnutnosťou. Dnes Vám predstavíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Vďaka našim bezskrutkovým regálom sa im podarilo vniesť poriadok do ich garáže. Na čo ešte čakáte? Nenechajte si to ujsť!
Viac
March 25, 2021 Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Spokojnosť so životom je závislá od množstva vplyvných faktorov. Avšak, vo veľkej miere na nás negatívne pôsobí okolité prostredie. Preto je pre naše zdravie a osobnú pohodu veľmi dôležitá nielen absencia chorôb a fyzických porúch, ale aj eliminácia chaosu, nedostatočnej organizácie a neporiadku. Neporiadok alebo dezorganizácia môže spôsobiť množstvo problémov, v dôsledku ktorých sa často ocitáme na pokraji zúfalstva. Ukázalo sa, že neporiadok „zabíja“ našu pozornosť, čo vedie k stresu a zníženiu produktivity. Rovnako ako multitasking paralyzuje naše mozgy, neporiadok paralyzuje našu produktivitu. Neporiadok je tiež živnou pôdou pre množstvo nebezpečných baktérií, plesní a vírusov, ktorých je nutné sa čím skôr zbaviť, čo však nie je pre každého tak jednoduché.
Viac
March 02, 2021 Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Sme odborníkmi na kovové regálové systémy a napriek tomu chápeme, že pre mnohých ľudí sú v podstate len funkčným kusom nábytku. Niektorí z našich stálych a potenciálnych zákazníkov nemusia úplne pochopiť rozdiely, ktoré ponúkajú naše bezskrutkové policové produkty. Je dôležité vedieť všetky výhody a špecifiká ponúkané každým z nich, ako je maximálna záťaž na policu, aká je konštrukcia, aké sú ponúkané rozmery a akú povrchovú úpravu máte na výber. Pracujeme na tom, aby sme zákazníkom tieto vlastnosti objasnili čo najpresnejšie v samostatných popisoch produktov a kategóriách, avšak často sa nás pýtate na jednu konkrétnu otázku. Aký je rozdiel medzi montážnym systémom Rivet a zasúvacími spojovníkmi v tvare motýľa?
Viac
February 18, 2021 Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Problém prázdnych rohov je večnou výzvou pre majiteľa každého domu. A nezáleží na tom, či je tento priestor malý alebo veľký a nachádza sa v dome či garáži. Časom vás určite napadne, tieto nevyužité plochy niečím - krásnym a multifunkčným vyplniť. Ceny za nehnuteľnosti nie sú predsa malé, preto sa oplatí vedieť hospodáriť aj s miestom a priestorom na život.
Viac
February 09, 2021 Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký dôležitý je pre vaše pohodlie a náladu v práci poriadok? Je to zvláštne, ale organizácia, čistota a sviežosť v môžu zmeniť k lepšiemu nielen interiér domu alebo skladu, ale aj vaše vlastné vnímanie, zlepšiť efektivitu práce, jej bezpečnosť a možno aj vzťahy s blízkymi či kolegami.
Viac
February 02, 2021 10 dôvodov, prečo by ste mali kúpiť regály od Majster Regál

10 dôvodov, prečo by ste mali kúpiť regály od Majster Regál

Kovové policové regály sú funkčným a teraz už aj tradičným kusom nábytku. Dnes existuje niekoľko možností a mnoho dodávateľov, u ktorých sa dajú policové systémy nakúpiť. V tejto dobe môže byť náročné nájsť dôveryhodný a vysoko kvalitný produkt. Avšak takýto tovar ponúkate, nemusí to niekedy vôbec stačiť. Aby sme vynikli a boli lepší ako konkurencia, musíme našim zákazníkom poskytnúť ďalšie prídavné hodnoty. V tomto blogu sme dali dokopy tie najväčšie výhody, ktoré ako obchodná spoločnosť s kovovými regálmi ponúkame. Chcete vedieť, prečo by ste si mali zvoliť práve nás? Pokračujte v čítaní.
Viac
January 28, 2021 15 nápadov, ako vytvoriť v garáži poriadok

15 nápadov, ako vytvoriť v garáži poriadok

Komfort nášho života je závislý od množstva doplnkov, ktorými si ho zjednodušujeme a spríjemňujeme. Čím je ich viac, tým lepšie. S mierou rastu našich nárokov na uspokojenie každej jednej maličkosti rôznymi doplnkami však rastie aj potreba dostatočne veľkého skladovacieho priestoru.

Viac
January 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Spomedzi všetkých typov priemyselného a pomocného nábytku, kovové regály spĺňajú tento servis na jednotku. Inými slovami, policové regály sú veľmi populárnym a žiadaným nábytkom využiteľným na čokoľvek. V prvom rade musia plniť svoj účel a to je ukladanie vecí a tovaru za účelom skladovania. Netreba však zanedbávať vizuál, celkový dizajn a estetický zážitok, ktorý v tomto prípade vôbec nezaostáva pred ich funkčnosťou.
Viac
January 04, 2021 Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Interiér, v ktorom denne trávime v priemere až 90 % svojho času, je nutné neľahkým a často špecifickým podmienkam prispôsobiť. Krásne zariadený a plne funkčný interiér však nevytvoríme len vďaka originálnemu nábytku a moderným doplnkom najnovších trendov. O pohodlie, efektivitu práce a lepší výsledok pri akejkoľvek našej snahe sa postará aj správna organizácia priestoru a jeho maximálne využitie.
Viac
December 31, 2020 2021: Nový rok a nové ciele

2021: Nový rok a nové ciele

Vážení zákazníci, najkrajšie a najočakávanejšie sviatky sú tu. My v Master Regale vám prajeme veľa radosti a pohody v týchto vianočných dňoch a dobrý štart do nového roka, veľa šťastia a úspechov vo všetkých vašich predsavzatiach a plánoch.
Viac
Page
To Top