marec 16, 2022 Kartónový alebo plastový box?
Regály do domácnosti Regály do garáže

Kartónový alebo plastový box?

Plastové a skladacie kartónové boxy sú všestrannými úložnými a skladovacími nástrojmi, ktoré sú vhodné do každej domácnosti. Medzi štyrmi stenami sa neustále hromadia najrôznejšie predmety, drobnosti, veci, pracovné materiály, ktoré je potrebné uložiť. Ak je všetko prehľadne uložené, nielenže to vyzerá harmonicky, ale všetko sa dá rýchlejšie nájsť, čím ušetríte zbytočnú prácu hľadaním. Aj upratovanie môže byť naozaj zábavné. Vďaka nášmu výberu úložných možností, ako sú skladacie kartónové boxy, plastové boxy alebo prepravky, či krabice, nájdete všetko potrebné v obchode Majster Regál rýchlo a za výborné ceny. Ale ktorý materiál je lepší? Plast alebo kartón?
Viac
január 20, 2022 Kreatívne riešenia s kovovými regálmi
Regály do domácnosti

Kreatívne riešenia s kovovými regálmi

O tom, že kovové regálové systémy sú univerzálnym skladovým nábytkom sme si už v našich blogoch povedali mnoho. Niekoľko zákazníkom využilo naše produkty netradične, až dôvtipne. Videli sme, ako zákazník použil stojiny skrutkového regálu, ako stojan na bicykle, ako využili stojiny produktu Professional na tyče do vonkajšieho plotu a taktiež sme videli využitie vnútornej strany kovových políc zasypaných hlinou pre zasadenie rastlín. Fantázii sa medze nekladú a v tomto sú naše kovové policové regály výnimočné. Sú prispôsobiteľné podľa potrieb zákazníka a často cenovo dostupnejšie, ako konkrétne hotové drevené kusy nábytku. Dnešný blog venujeme DIY nápadom, pričom vám stačí len kovových skrutkový regál a klasický špagát.
Viac
december 30, 2021 Best Sellers 2021
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dielne Regaly do zahrady Regaly pre gastronomiu Regaly do priemyslu Regaly do pivnice Regaly do obchodu

Best Sellers 2021

Rok 2021 bol pre nás všetkých náročný. Pandémia, lockdown, nedostatok materiálu na výrobu a predaj, plne vyťažené dopravné spoločnosti a nanešťastie mnohé výpadky v rámci pracovných síl. Asi každý obchod, reťazec, eshop a podnikateľ pocítil ťažkosti, ktoré so sebou tento rok priniesol. Avšak vďaka vám, milí zákazníci, sme boli schopní prekonať všetky prekážky a doručiť vám dopytovaný policový kovový regál v čo najlepšej kvalite, za rozumnú cenu a v požadovanom termíne. Nie všetky regálové systémy boli populárne, napriek tomu niektoré išli ako horúce rožky. Pýtate sa ktoré? Odpoveď nájdete v ďalších riadkoch.
Viac
december 01, 2021 Pripravte váš obchod a sklad na vianočný predaj
Regaly do kancelarie Regaly do obchodu

Pripravte váš obchod a sklad na vianočný predaj

November ešte neskončil a výhodne ponuky populárnej akcie Black Friday stále rezonujú v obchodoch a najmä na online trhu. S príchodom zimných mesiacov sa však ošiaľ nekončí. Prichádzajú vianočné sviatky a s tým hromadný dopyt po všetkom, čo si pod vianočným stromčekom viete predstaviť. Je nutné, aby sa obchody pripravili na tento tlak efektívnym skladovaním, posilneným zákazníckym servisom a taktiež zvyšovaním kapacity logistických centier. Prichádza náročné obdobie pre obchodníkom ale so správnymi nástrojmi sa dá zvládnuť všetko. V ďalších riadkoch sa dočítate, ako efektívne pripraviť váš obchod a sklad počas prichádzajúcich sviatkov aj za pomoci regálových systémov.
Viac
november 03, 2021 Kovové regály v automobilovom priemysle
Regaly do priemyslu

Kovové regály v automobilovom priemysle

Vysoký podiel domáceho hospodárstva slovenskej republiky tvorí odvetvie, ktoré sa začalo rozvíjať najmä začiatkom 21. storočia. Príchodom kórejskej automobilky sa otvorili vrátka novým spoločnostiam produkujúcim komponenty a príslušenstvo pre výrobu aut. S výhľadom na perspektívny priemysel s vysokým potenciálom v oblasti kovovýroby, sa o rozvoj automobilového priemyslu začali zaujímať aj iné svetové spoločnosti produkujúce autá a iné prepravné prostriedky. V dnešnom článku si povieme viac o tom, ako sa dajú plne využívať policové kovové regály v tomto bohatom a prospešnom priemysle.
Viac
október 21, 2021 Skladovanie domácich plodín a výrobkov v špajzi
Regály do domácnosti

Skladovanie domácich plodín a výrobkov v špajzi

Naša krajina je známa svojimi tradíciami a zvykmi. Len málokto z nás, kto má dom, alebo chatu so záhradou, prípadne aj byt s väčším balkónom či terasou, sa vyhol pestovaniu a výrobe niečoho vlastného. Nie nadarmo sa hovorí, že to, čo si vypestujeme, chutí najlepšie a v tomto prípade to má o to vyššiu hodnotu, pretože do toho dávame aj kúsok seba. Ale čo spravíme ako prvé s úrodou, ktorú vypestujeme, zozbierame alebo spracujeme? Potrebujeme voľný priestor a najmä nástroje, kde môžeme všetko organizovane uložiť. A to vám prezradíme v dnešnom blogu. Zistíte, ako skladovať domáce plodiny a výrobky v špajzi za pomoci kovových policových regálov.
Viac
september 22, 2021 T profil pre farmaceutický priemysel
Regály pre firmy a kancelárie

T profil pre farmaceutický priemysel

Už je to skoro dva roky, čo každý z nás intenzívne prežíva toto náročné obdobie plné neistoty, strachu a boja za naše zdravie. Nemocnice, lekárne a sanitky prežívajú asi najnáročnejšie obdobie. Je pravdou, že farmaceutický priemysel prežíva asi najväčší boom za posledných 10 rokov a tým sa zvyšuje aj potreba skladovania. Ukladať lieky, zdravotnícky materiál, pracovné odevy, dokumenty a akýkoľvek iný materiál nie je otázkou pár minút. Je dôležité skladovať efektívne, logicky a organizovane. Prečo sú bezskrutkové celokovové regály s T profilom to najlepšie riešenie pre farmaceutický priemysel? Pokračujte v čítaní ďalej a dozviete sa všetky výhody skladovania za pomoci estetického a využiteľného policového regálu.
Viac
september 14, 2021 Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dielne Regaly do priemyslu

Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!

Multifunkčný nábytok tzv. smart nábytok pokrýva množstvo potrieb náročných užívateľov. Nielenže ušetríte množstvo miesta, ale váš priestor získa charakteristický a osobitý dizajn. Naše kovové policové regály presahujú rámec toho, čo multifunkčný nábytok ponúka. Majú jednu špeciálnu, veľmi obľúbenú a ojedinelú vlastnosť, to je možnosť rozdeliť regálový systém na dva rovnaké pracovné stoly! Chcete vedieť ako naplno využiť túto špeciálnu funkciu našich regálov? Čítajte ďalej.
Viac
august 23, 2021 Späť do práce s kovovými regálmi
Regály pre firmy a kancelárie Regaly do kancelarie

Späť do práce s kovovými regálmi

Pomaly, ale isto sa blíži koniec dovoleniek, oddychu a relaxu. Leto sa nám kráti a je čas nahodiť pracovné oblečenie, oblek, zaviazať kravatu, prípadne ostať v pyžame, otvoriť notebook a pracovať z domu. Jedno je jasné, zábava končí, prichádza nový pracovný kvartál a nové ciele, výzvy a stratégie. Pripravte sa spoločne s nami na september. V dnešnom blogu s povieme, ako efektívne pripraviť pracovné prostredie pred začatím nových pracovných skúseností za pomoci policových kovových regálov.
Viac
august 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály do domácnosti Regály pre firmy a kancelárie

Návrat do školy s Majster Regál

Letné prázdniny sa čoskoro končia a deti sa, dúfajme, budú vracať do škôl. Situácia je stále chaotická, keďže pandémia nám stále spôsobuje nemalé problémy. Pevne veríme, že letné prázdniny využili deti a učitelia na plno a vrátia sa v plnej sile. Mnoho miest a samotných riaditeľov využíva leto a prázdniny na renováciu školy. Je nutné nakúpiť, opraviť, postaviť všetko potrebné, aby vyučovacie hodiny, triedy a športové priestory boli plne zariadené a pripravené. A k tomu, aby bolo všetko detailne nachystané, prispievame aj my a naše kovové regály.
Viac
júl 14, 2021 Keď sa regál stane filmovou hviezdou
Regaly do priemyslu

Keď sa regál stane filmovou hviezdou

Málokto si všíma kovové regály na striebornom plátne, ale bez nich by žiadny záber nebol tým, čím je teraz. V televízii je široký záber kľúčom k úspechu. Mnoho záberov, obsahujúcich objemný nábytok, ktorý scénu nadmerne vypĺňa pôsobí neprofesionálne a dokáže zničiť celkový dojem z filmu alebo seriálu. Je to rušivé. Vďaka kovovým regálom je možné tento problém eliminovať. Rôzne rekvizity je možné zobraziť a použiť bez toho, aby boli zavreté v rôznom tradičnom type nábytku. Regály otvárajú priestor a vytvárajú moderný industriálny dizajn. Preto sa používajú v mnohých slávnych seriáloch a filmoch. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog.
Viac
Page
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top