december 01, 2021 Pripravte váš obchod a sklad na vianočný predaj
Regaly do kancelarie Regaly do obchodu

Pripravte váš obchod a sklad na vianočný predaj

November ešte neskončil a výhodne ponuky populárnej akcie Black Friday stále rezonujú v obchodoch a najmä na online trhu. S príchodom zimných mesiacov sa však ošiaľ nekončí. Prichádzajú vianočné sviatky a s tým hromadný dopyt po všetkom, čo si pod vianočným stromčekom viete predstaviť. Je nutné, aby sa obchody pripravili na tento tlak efektívnym skladovaním, posilneným zákazníckym servisom a taktiež zvyšovaním kapacity logistických centier. Prichádza náročné obdobie pre obchodníkom ale so správnymi nástrojmi sa dá zvládnuť všetko. V ďalších riadkoch sa dočítate, ako efektívne pripraviť váš obchod a sklad počas prichádzajúcich sviatkov aj za pomoci regálových systémov.
Viac
november 03, 2021 Kovové regály v automobilovom priemysle
Regaly do priemyslu

Kovové regály v automobilovom priemysle

Vysoký podiel domáceho hospodárstva slovenskej republiky tvorí odvetvie, ktoré sa začalo rozvíjať najmä začiatkom 21. storočia. Príchodom kórejskej automobilky sa otvorili vrátka novým spoločnostiam produkujúcim komponenty a príslušenstvo pre výrobu aut. S výhľadom na perspektívny priemysel s vysokým potenciálom v oblasti kovovýroby, sa o rozvoj automobilového priemyslu začali zaujímať aj iné svetové spoločnosti produkujúce autá a iné prepravné prostriedky. V dnešnom článku si povieme viac o tom, ako sa dajú plne využívať policové kovové regály v tomto bohatom a prospešnom priemysle.
Viac
október 21, 2021 Skladovanie domácich plodín a výrobkov v špajzi

Skladovanie domácich plodín a výrobkov v špajzi

Naša krajina je známa svojimi tradíciami a zvykmi. Len málokto z nás, kto má dom, alebo chatu so záhradou, prípadne aj byt s väčším balkónom či terasou, sa vyhol pestovaniu a výrobe niečoho vlastného. Nie nadarmo sa hovorí, že to, čo si vypestujeme, chutí najlepšie a v tomto prípade to má o to vyššiu hodnotu, pretože do toho dávame aj kúsok seba. Ale čo spravíme ako prvé s úrodou, ktorú vypestujeme, zozbierame alebo spracujeme? Potrebujeme voľný priestor a najmä nástroje, kde môžeme všetko organizovane uložiť. A to vám prezradíme v dnešnom blogu. Zistíte, ako skladovať domáce plodiny a výrobky v špajzi za pomoci kovových policových regálov.
Viac
september 22, 2021 T profil pre farmaceutický priemysel
Regály pre firmy a kancelárie

T profil pre farmaceutický priemysel

Už je to skoro dva roky, čo každý z nás intenzívne prežíva toto náročné obdobie plné neistoty, strachu a boja za naše zdravie. Nemocnice, lekárne a sanitky prežívajú asi najnáročnejšie obdobie. Je pravdou, že farmaceutický priemysel prežíva asi najväčší boom za posledných 10 rokov a tým sa zvyšuje aj potreba skladovania. Ukladať lieky, zdravotnícky materiál, pracovné odevy, dokumenty a akýkoľvek iný materiál nie je otázkou pár minút. Je dôležité skladovať efektívne, logicky a organizovane. Prečo sú bezskrutkové celokovové regály s T profilom to najlepšie riešenie pre farmaceutický priemysel? Pokračujte v čítaní ďalej a dozviete sa všetky výhody skladovania za pomoci estetického a využiteľného policového regálu.
Viac
september 14, 2021 Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dielne Regaly do priemyslu

Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!

Multifunkčný nábytok tzv. smart nábytok pokrýva množstvo potrieb náročných užívateľov. Nielenže ušetríte množstvo miesta, ale váš priestor získa charakteristický a osobitý dizajn. Naše kovové policové regály presahujú rámec toho, čo multifunkčný nábytok ponúka. Majú jednu špeciálnu, veľmi obľúbenú a ojedinelú vlastnosť, to je možnosť rozdeliť regálový systém na dva rovnaké pracovné stoly! Chcete vedieť ako naplno využiť túto špeciálnu funkciu našich regálov? Čítajte ďalej.
Viac
august 23, 2021 Späť do práce s kovovými regálmi
Regály pre firmy a kancelárie Regaly do kancelarie

Späť do práce s kovovými regálmi

Pomaly, ale isto sa blíži koniec dovoleniek, oddychu a relaxu. Leto sa nám kráti a je čas nahodiť pracovné oblečenie, oblek, zaviazať kravatu, prípadne ostať v pyžame, otvoriť notebook a pracovať z domu. Jedno je jasné, zábava končí, prichádza nový pracovný kvartál a nové ciele, výzvy a stratégie. Pripravte sa spoločne s nami na september. V dnešnom blogu s povieme, ako efektívne pripraviť pracovné prostredie pred začatím nových pracovných skúseností za pomoci policových kovových regálov.
Viac
august 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály do domácnosti Regály pre firmy a kancelárie

Návrat do školy s Majster Regál

Letné prázdniny sa čoskoro končia a deti sa, dúfajme, budú vracať do škôl. Situácia je stále chaotická, keďže pandémia nám stále spôsobuje nemalé problémy. Pevne veríme, že letné prázdniny využili deti a učitelia na plno a vrátia sa v plnej sile. Mnoho miest a samotných riaditeľov využíva leto a prázdniny na renováciu školy. Je nutné nakúpiť, opraviť, postaviť všetko potrebné, aby vyučovacie hodiny, triedy a športové priestory boli plne zariadené a pripravené. A k tomu, aby bolo všetko detailne nachystané, prispievame aj my a naše kovové regály.
Viac
júl 14, 2021 Keď sa regál stane filmovou hviezdou
Regaly do priemyslu

Keď sa regál stane filmovou hviezdou

Málokto si všíma kovové regály na striebornom plátne, ale bez nich by žiadny záber nebol tým, čím je teraz. V televízii je široký záber kľúčom k úspechu. Mnoho záberov, obsahujúcich objemný nábytok, ktorý scénu nadmerne vypĺňa pôsobí neprofesionálne a dokáže zničiť celkový dojem z filmu alebo seriálu. Je to rušivé. Vďaka kovovým regálom je možné tento problém eliminovať. Rôzne rekvizity je možné zobraziť a použiť bez toho, aby boli zavreté v rôznom tradičnom type nábytku. Regály otvárajú priestor a vytvárajú moderný industriálny dizajn. Preto sa používajú v mnohých slávnych seriáloch a filmoch. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog.
Viac
jún 30, 2021 Odolné regály do záhrady, na terasy a balkóny
Regály do domácnosti

Odolné regály do záhrady, na terasy a balkóny

Leto nám prichystalo pekné, slnečné a najmä horúce počasie. Mnohí z nás si tieto dni užívajú na dovolenke, pri mori alebo v prírode. Avšak letné obdobie a aktuálne teploty sú pre mnohých ideálnym časom na prácu v záhrade, skleníku alebo oddych na terase, v letnej záhrade, či na balkóne. Dnešný článok by sme radi venovali tým, ktorý trávia letný čas doma, starajú sa o záhradu, kvetiny, radi relaxujú a grilujú s priateľmi. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo majú kovové regály spoločné s prácou, alebo oddychom na záhrade, terase či skleníkom.
Viac
jún 22, 2021 5 najlepších kovových regálov do reštaurácie, hotela a baru
Regály pre firmy a kancelárie Regaly pre gastronomiu

5 najlepších kovových regálov do reštaurácie, hotela a baru

Je tu leto a s ním aj nanovo pootvárané bary, reštaurácie, kaviarne, hotely a celý gastro - priemysel. Už žiadne vysedávanie len na terasách, dovážanie jedla do vašich domácností a stretávky len v obmedzenom počte ľudí. Vďaka lepšej situácii sme dostali možnosť tráviť čas s rodinou, priateľmi, kolegami a to najpodstatnejšie, v prípade splnenia nenáročných podmienok, môžeme cestovať a užívať si dovolenku pri mori v krásnych slnečných destináciách. Je čas na relax, oddych, zábavu. Je čas na pravé slnečné leto. Ako tento nápor zvládne celý turistický a gastronomický priemysel?
Viac
Mai 28, 2021 Organizácia hračiek metódou KonMari
Regály do domácnosti

Organizácia hračiek metódou KonMari

Efektívne a kľudné upratovanie s celou rodinou je sen každého rodiča. Zapojiť do tohto procesu najmladších členov domácnosti je pomerne dosť náročné. Avšak japonská kráľovná organizácie Marie Kondo má na všetko perfektné riešenie: metódu KonMari. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog a dozviete sa novinky, ktoré ste možno nikde inde doteraz nevideli.
Viac
Page
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doručenie zadarmo na 25 €
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé platobné metódy
EURÓPSKA KVALITA
5 ročná záruka na kovové regály
To Top