marec 15, 2023 Aký regál vybrať do špajze? Určite kovový!
Regály do domácnosti Regaly pre gastronomiu

Aký regál vybrať do špajze? Určite kovový!

Špajza je miestnosť, do ktorej budete na 99,9% potrebovať regály. Skladovanie potravín, nápojov, riadu a ďalších vecí v uzavretých skriniach by nebolo praktické, a aj keby boli skrine otvorené alebo bez dvierok, zabrali by zbytočne veľa miesta. A skladovať veci v špajzi len na zemi alebo na nejakých vešiakoch na stene? Také plytvanie priestorom si snáď ani nedokážeme predstaviť. Kvalitné regály do špajze jednoducho patria a v dnešnom článku sa spoločne pozrieme na to, aké regály do špajze vybrať.
Viac
február 20, 2023 Výhody balenia kovových políc a príslušenstva alebo doplnkov na skladovanie
Regály do dielne Regaly do priemyslu Regaly do obchodu

Výhody balenia kovových políc a príslušenstva alebo doplnkov na skladovanie

Objavte naše nové balenia kovových regálov a skladových doplnkov, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali. Kúpte si naše obľúbené produkty za zľavnené ceny! Ušetrite čas a peniaze pri hľadaní efektívneho riešenia skladovania, pretože sme to za Vás už vyriešili! Vďaka našim zľavovým baleniam bude vo vašej domácnosti všetko krásne a jasne usporiadané.

Viac
január 18, 2023 Regály na potraviny do domácnosti a do reštaurácie
Regály do domácnosti Regaly pre gastronomiu

Regály na potraviny do domácnosti a do reštaurácie

Regály na potraviny v domácnosti nájdeme najčastejšie v kuchyni, v špajzy alebo v pivnici. Každý z týchto priestorov má na skladovanie potravín svoje špecifiká. Máme na mysli predovšetkým teplotu skladovania, vlhkosť alebo prítomnosť svetla. Pri plánovaní nových kovových potravinových regálov do domácnosti neriešime iba rozmery regálového systému, ale aj jeho odolnosť voči vlhkosti. Samostatnou kapitolou sú regály na potraviny do reštaurácie, ktoré k už spomínaným požiadavkám pridávajú ešte vysoké nároky na nosnosť regálov. Podrobne si o tom všetkom môžete prečítať v článku, ktorý sme pre Vás pripravili.

Viac
december 19, 2022 Best sellers 2022: Najpredávanejšie kovové regály roka

Best sellers 2022: Najpredávanejšie kovové regály roka

K obľúbeným kovovým policovým regálom sme tento rok pridali ešte doplnky na skladovanie ako sú kartónové krabice, plastové úložné boxy alebo plastové boxy na náradie, aby si zákazníci k svojim novým regálom mohli rovno vybrať kompatibilné doplnky. Ktoré kovové policové systémy boli medzi vami najpopulárnejšie? Prečítajte si náš nový článok a spoznajte top 5 regálov 2022.
Viac
november 28, 2022 Ako vybrať regály do obchodu – 6 tipov
Regaly do obchodu

Ako vybrať regály do obchodu – 6 tipov

V dnešnej dobe si čoraz viac ľudí plní svoje podnikateľské sny. Skončia vo svojom bežnom zamestnaní a otvoria si malý obchod. Ako jedno z prvých vybavení riešia regály do skladu a regály do predajne. Ak ste ešte nikdy obchod alebo sklad nezariaďovali, môže ísť o náročnejšiu úlohu, než by sa Vám mohlo na prvý pohľad zdať. Na trhu je obrovské množstvo kovových, drevených a ďalších regálov a koniec koncov bude nákup regálov tvoriť neprehliadnuteľnú položku v nákladoch spojených so zariadením Vašej novej predajne.
Viac
október 25, 2022 8 tipov, ako udržiavať poriadok v garáži
Regály do garáže

8 tipov, ako udržiavať poriadok v garáži

So správnymi nápadmi na usporiadanie vašej garáže si môžete byť istí, že z praktického priestoru vyťažíte maximálny potenciál! Garáž je priestor, v ktorom je potrebné mať z „každého rožku trošku“ , od záhradného a športového vybavenia až po sviatočnú výzdobu na Vianoce, Veľkú Noc atď. Avšak nemôžeme zabudnúť na samotné auto. Preto niet divu, že garáž je plná množstvom vecí a rýchlo sa zašpiní. Ak hľadáte tipy a triky, ako správne skladovať a udržiavať garáž, prečítajte si niektoré z našich odporúčaní.
Viac
október 11, 2022 10 najlepších kovových regálov do garáže – váš sprievodca
Regály do garáže

10 najlepších kovových regálov do garáže – váš sprievodca

Bez ohľadu na to, kde sa používajú, musia garážové kovové regály spĺňať špeciálne požiadavky. Nielenže uľahčujú kopec práce, ale zaisťujú optimálnu voľnosť pohybu a poriadok v každom využitom priestore. Úložný priestor je jednou z najdôležitejších otázok našich zákazníkov. Mali by byť stabilné a robustné, aby bolo možné uložiť aj ťažšie predmety bez akýchkoľvek ťažkostí. Naše odporúčania vám prinesú všetky potrebné informácie pred samotnou kúpou kovového regálu vhodného do garáže.
Viac
september 12, 2022 10 výhod kovových regálov v obchode
Regály pre firmy a kancelárie Regaly do obchodu

10 výhod kovových regálov v obchode

Žijeme v pokročilom digitálnom veku, ale pre efektívnu prácu tradičné nástroje, zariadenia, a taktiež rôzne marketingové materiály. Mnohé spoločnosti uprednostňujú skladovanie produktov s možnosťou rýchleho presunu, ukladania a vykladania. Z tohto dôvodu, jeden z najnenápadnejších skladovacích nástrojov – kovový regál – sa stáva tým najcennejším. Skladové kovové regály hrajú zásadnú úlohu pri zvyšovaní organizácie, efektívnosti a produktivity. Skladové regálové systémy môžu zlepšiť úspech spoločnosti a zefektívniť predaj a skladovanie. Ste pripravení dozvedieť sa viac? Prinášame vám 10 výhod skladovacích kovových regálov v obchodoch.
Viac
august 15, 2022 Najväčšie výhody prenosných boxov na náradie
Regály do garáže Regály do dielne

Najväčšie výhody prenosných boxov na náradie

Prenosné plastové boxy na náradie sú potrebné všade, kde využívate náradie alebo iné príslušenstvo pre DIY odvetvie. Prenosnú skrinku na náradie môžete uložiť na kovový regálový systém alebo uložiť do kufra vášho auta, ak ste mobilný a pracujete mimo vášho domu. Skrinky na náradie sa často dodávajú v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach, najčastejšie sú vyrobené z drevených škatúľ, nehrdzavejúcej ocele alebo odolného plastu. Tieto prenosné boxy na náradie sa bežne nachádzajú v garážach, na terasách ale aj v pivnici, komore a šatníku. Avšak dajú sa využívať aj na iné účely, ktoré vám my, tím Majster Regál s radosťou predstaví!
Viac
júl 25, 2022 Triky pre štýlový industriálny dizajn
Regály do domácnosti Regály do garáže

Triky pre štýlový industriálny dizajn

Kovové policové regály sú super všestranné a praktické skladové nástroje. Váš priestor dokážete v momente zmeniť na nepoznanie a najlepšie zo všetkého je, že všetky DIY nápady sú realizovateľné a vyzerajú neuveriteľne dobre. Sú tým najvhodnejším riešením, pretože sú lacné, pomerne robustné a dajú sa vylepšiť niekoľkými jednoduchými krokmi. Samozrejme, priemyselné regály sa nehodia do úplne každej miestnosti. Sú skvelé pre garáže, špajze a pivnice, ale taktiež pre určité obytné priestory, kde môžu vyzerať naozaj očarujúco a útulne. Ukážeme vám, ako esteticky a štýlovo upraviť kovové policové regály!
Viac
jún 20, 2022 10 nápadov ako zefektívniť vašu garáž
Regály do garáže

10 nápadov ako zefektívniť vašu garáž

Premeňte svoju garáž na dokonalý skladový priestor, oddychovú miestnosť pomocou nápadov od špecialistu na skladové systémy – Majster Regál! Tento priestor, garáž, býva často zanedbávaný, pretože je pohodlnejšie všetko zložiť a nechať na mieste, hodiť do kúta, položiť na najbližší stôl či dokonca zlikvidovať. Ale ak vynaložíte trochu úsilia, môžete vytvoriť úplne nový priestor, ktorý si môžete naplno užívať. Existuje veľa spôsobov, ako premeniť svoju garáž pomocou šikovných úložných riešení. Prinášame vám zoznam najlepších nápadov do garáže, konkrétne desať tipov a trikov efektívneho garážového priestoru.
Viac
Page
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top