september 14, 2021 Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dielne

Multifunkčné kovové regály? Áno prosím!

Multifunkčný nábytok tzv. smart nábytok pokrýva množstvo potrieb náročných užívateľov. Nielenže ušetríte množstvo miesta, ale váš priestor získa charakteristický a osobitý dizajn. Naše kovové policové regály presahujú rámec toho, čo multifunkčný nábytok ponúka. Majú jednu špeciálnu, veľmi obľúbenú a ojedinelú vlastnosť, to je možnosť rozdeliť regálový systém na dva rovnaké pracovné stoly! Chcete vedieť ako naplno využiť túto špeciálnu funkciu našich regálov? Čítajte ďalej.
Viac
august 23, 2021 Späť do práce s kovovými regálmi
Regály pre firmy a kancelárie

Späť do práce s kovovými regálmi

Pomaly, ale isto sa blíži koniec dovoleniek, oddychu a relaxu. Leto sa nám kráti a je čas nahodiť pracovné oblečenie, oblek, zaviazať kravatu, prípadne ostať v pyžame, otvoriť notebook a pracovať z domu. Jedno je jasné, zábava končí, prichádza nový pracovný kvartál a nové ciele, výzvy a stratégie. Pripravte sa spoločne s nami na september. V dnešnom blogu s povieme, ako efektívne pripraviť pracovné prostredie pred začatím nových pracovných skúseností za pomoci policových kovových regálov.
Viac
august 18, 2021 Návrat do školy s Majster Regál
Regály pre firmy a kancelárie

Návrat do školy s Majster Regál

Letné prázdniny sa čoskoro končia a deti sa, dúfajme, budú vracať do škôl. Situácia je stále chaotická, keďže pandémia nám stále spôsobuje nemalé problémy. Pevne veríme, že letné prázdniny využili deti a učitelia na plno a vrátia sa v plnej sile. Mnoho miest a samotných riaditeľov využíva leto a prázdniny na renováciu školy. Je nutné nakúpiť, opraviť, postaviť všetko potrebné, aby vyučovacie hodiny, triedy a športové priestory boli plne zariadené a pripravené. A k tomu, aby bolo všetko detailne nachystané, prispievame aj my a naše kovové regály.
Viac
júl 14, 2021 Keď sa regál stane filmovou hviezdou

Keď sa regál stane filmovou hviezdou

Málokto si všíma kovové regály na striebornom plátne, ale bez nich by žiadny záber nebol tým, čím je teraz. V televízii je široký záber kľúčom k úspechu. Mnoho záberov, obsahujúcich objemný nábytok, ktorý scénu nadmerne vypĺňa pôsobí neprofesionálne a dokáže zničiť celkový dojem z filmu alebo seriálu. Je to rušivé. Vďaka kovovým regálom je možné tento problém eliminovať. Rôzne rekvizity je možné zobraziť a použiť bez toho, aby boli zavreté v rôznom tradičnom type nábytku. Regály otvárajú priestor a vytvárajú moderný industriálny dizajn. Preto sa používajú v mnohých slávnych seriáloch a filmoch. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog.
Viac
jún 30, 2021 Odolné regály do záhrady, na terasy a balkóny
Regály do domácnosti

Odolné regály do záhrady, na terasy a balkóny

Leto nám prichystalo pekné, slnečné a najmä horúce počasie. Mnohí z nás si tieto dni užívajú na dovolenke, pri mori alebo v prírode. Avšak letné obdobie a aktuálne teploty sú pre mnohých ideálnym časom na prácu v záhrade, skleníku alebo oddych na terase, v letnej záhrade, či na balkóne. Dnešný článok by sme radi venovali tým, ktorý trávia letný čas doma, starajú sa o záhradu, kvetiny, radi relaxujú a grilujú s priateľmi. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo majú kovové regály spoločné s prácou, alebo oddychom na záhrade, terase či skleníkom.
Viac
jún 22, 2021 5 najlepších kovových regálov do reštaurácie, hotela a baru
Regály pre firmy a kancelárie

5 najlepších kovových regálov do reštaurácie, hotela a baru

Je tu leto a s ním aj nanovo pootvárané bary, reštaurácie, kaviarne, hotely a celý gastro - priemysel. Už žiadne vysedávanie len na terasách, dovážanie jedla do vašich domácností a stretávky len v obmedzenom počte ľudí. Vďaka lepšej situácii sme dostali možnosť tráviť čas s rodinou, priateľmi, kolegami a to najpodstatnejšie, v prípade splnenia nenáročných podmienok, môžeme cestovať a užívať si dovolenku pri mori v krásnych slnečných destináciách. Je čas na relax, oddych, zábavu. Je čas na pravé slnečné leto. Ako tento nápor zvládne celý turistický a gastronomický priemysel?
Viac
Mai 28, 2021 Organizácia hračiek metódou KonMari
Regály do domácnosti

Organizácia hračiek metódou KonMari

Efektívne a kľudné upratovanie s celou rodinou je sen každého rodiča. Zapojiť do tohto procesu najmladších členov domácnosti je pomerne dosť náročné. Avšak japonská kráľovná organizácie Marie Kondo má na všetko perfektné riešenie: metódu KonMari. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog a dozviete sa novinky, ktoré ste možno nikde inde doteraz nevideli.
Viac
Mai 20, 2021 Ako rýchlo a efektívne postaviť kovový regál RIVET
Regály do garáže Regály pre firmy a kancelárie Regály do dielne

Ako rýchlo a efektívne postaviť kovový regál RIVET

Kovový regál s technológiou Rivet je jedným z našich najpopulárnejších produktov. Je výborným riešením pre tých, ktorí potrebujú silný, odolný a pevný regálový systém s rýchlym a jednoduchým montážnym systémom. Na rozdiel od tradičných kovových regálov majú tieto systémy inovatívny bezskrutkový kotviaci systém, ktorý ponúka rádovo vyššiu stabilitu a pevnejšiu konštrukciu. Tento blog sme sa rozhodli zamerať na montáž tohto typu regálov, pretože pre úplných začiatočníkov v DIY sektore (urob si sám) môže byť náročná a zmätočná. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.
Viac
Page
To Top