January 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Spomedzi všetkých typov priemyselného a pomocného nábytku, kovové regály spĺňajú tento servis na jednotku. Inými slovami, policové regály sú veľmi populárnym a žiadaným nábytkom využiteľným na čokoľvek. V prvom rade musia plniť svoj účel a to je ukladanie vecí a tovaru za účelom skladovania. Netreba však zanedbávať vizuál, celkový dizajn a estetický zážitok, ktorý v tomto prípade vôbec nezaostáva pred ich funkčnosťou.
Read more
January 04, 2021 Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Interiér, v ktorom denne trávime v priemere až 90 % svojho času, je nutné neľahkým a často špecifickým podmienkam prispôsobiť. Krásne zariadený a plne funkčný interiér však nevytvoríme len vďaka originálnemu nábytku a moderným doplnkom najnovších trendov. O pohodlie, efektivitu práce a lepší výsledok pri akejkoľvek našej snahe sa postará aj správna organizácia priestoru a jeho maximálne využitie.
Read more
December 22, 2020 2020 BESTSELLERS

2020 BESTSELLERS

Rok 2020 sa blíži ku svojmu koncu a my dúfame, že začne krajšie obdobie plné nádeje a radosti. Ešte raz sa vám chceme za tím e-shopu Majster Regál poďakovať. Ďakujeme Vám, že ste si vybrali naše produkty pre ukladanie všetkých Vašich predmetov, spomienok, koníčkov a projektov. Veríme, že vy – naši zákazníci, ktorí ste osobne vyskúšali naše produkty, ste boli spokojní a pri rozhodovaní o kúpe jedného regálových systémov zvolíte opäť nás. Preto sme pripravili rebríček našich najpredávanejších produktov za posledný rok. Viac sa dočítate v nasledujúcich riadkoch tohto blogu.
Read more
December 10, 2020 Moderné regály s ktorými si urobíte krásne Vianoce

Moderné regály s ktorými si urobíte krásne Vianoce

Čas lásky a pokoja je už tu. Najkrajšie sviatky roka, počas ktorých sa tak trochu všetko zastaví a príjemne naladí. Bez doplnkov a dekorácií to však nikdy nebude ono. Nakúpiť si v obchode to, čo vám urobí radosť, nie je najmenší problém. Starosti sa môžu objaviť v momente, ak budete chcieť všetko zladiť so zvyškom vášho interiéru. Množstvo vianočných dekorácií a ozdôb treba predsa vhodne rozmiestniť, aby ste ich krásu vedeli spolu s celou rodinou v daný okamih správne oceniť. Aby to nebolo pre vás utrpenie, ponúkame vám jednoduché riešenie.
Read more
December 09, 2020 Skladové riešenia pre mobilné prostriedky

Skladové riešenia pre mobilné prostriedky

Často si myslíme, že väčšina práce sa vykonáva na stanovenom mieste, napríklad v kancelárii alebo dielni. Avšak nie vždy to tak je. Mnoho odborníkov, zvyčajne samostatne zárobkovo činných, vykonáva svoju prácu mimo dielne alebo kancelárie, musia sa presúvať, aby mohli poskytovať svoj servis – služby a vykonávať určenú prácu. Pracovný a odkladací priestor sa nachádza v ich mobilnom zariadení, v dodávke, aute, prípade kamióne. Takýto spôsob práce s cestovaním vykonávajú elektrikári, inštalatéri, murári, inak povedané povolania, ktoré musia pricestovať za Vami za účelom vykonávania pracovnej činnosti.
Read more
November 26, 2020 Top 5 regálov na pohodlné uloženie výbavy pre zimné športy

Top 5 regálov na pohodlné uloženie výbavy pre zimné športy

Zavádzanie niektorých opatrení nás núti tráviť čas viac menej len za dverami svojho domu. Výsledkom je minimálna fyzická aktivita a pohyb obmedzený na cestu do práce a domov. Pokiaľ si to ale bez adrenalínu v krvi a športového vyžitia už neviete predstaviť, vybehnúť do prírody a načerpať viac čerstvého vzduchu určite môžete. A prichádzajúca zima vám k tomu čoskoro vytvorí tie najlepšie podmienky. Ešte predtým však treba pripraviť na to aj vašu výbavu, ktorá sa postará o radosť zo života aj zábavu.
Read more
November 20, 2020 Profesionálny regálový systém na skladovanie tovaru

Profesionálny regálový systém na skladovanie tovaru

Vytvorenie dokonalého súladu a harmónie riešime v interiéri pomocou rôznych moderných a multifunkčných doplnkov. Dobrá organizácia a od nej závislá vysoká miera efektivity práce sa však cení aj v priemysle, výrobe alebo skladoch. Práve tie sú často určené na jednoduché uloženie a efektívne triedenie tovaru alebo materiálu. A nakoľko úspešnosť akéhokoľvek projektu závisí od toho, aké riešenie si pre jeho jednoduchú realizáciu zvolíte, pozrieme sa na spôsob, ktorý vám pomôže nielen s organizáciou a uskladnením tovaru, ale aj optimalizáciou celého priestoru.
Read more
Page
To Top