október 25, 2022 8 tipov, ako udržiavať poriadok v garáži
Regály do garáže

8 tipov, ako udržiavať poriadok v garáži

So správnymi nápadmi na usporiadanie vašej garáže si môžete byť istí, že z praktického priestoru vyťažíte maximálny potenciál! Garáž je priestor, v ktorom je potrebné mať z „každého rožku trošku“ , od záhradného a športového vybavenia až po sviatočnú výzdobu na Vianoce, Veľkú Noc atď. Avšak nemôžeme zabudnúť na samotné auto. Preto niet divu, že garáž je plná množstvom vecí a rýchlo sa zašpiní. Ak hľadáte tipy a triky, ako správne skladovať a udržiavať garáž, prečítajte si niektoré z našich odporúčaní.
Viac
október 11, 2022 10 najlepších kovových regálov do garáže – váš sprievodca
Regály do garáže

10 najlepších kovových regálov do garáže – váš sprievodca

Bez ohľadu na to, kde sa používajú, musia garážové kovové regály spĺňať špeciálne požiadavky. Nielenže uľahčujú kopec práce, ale zaisťujú optimálnu voľnosť pohybu a poriadok v každom využitom priestore. Úložný priestor je jednou z najdôležitejších otázok našich zákazníkov. Mali by byť stabilné a robustné, aby bolo možné uložiť aj ťažšie predmety bez akýchkoľvek ťažkostí. Naše odporúčania vám prinesú všetky potrebné informácie pred samotnou kúpou kovového regálu vhodného do garáže.
Viac
september 12, 2022 10 výhod kovových regálov v obchode
Regály pre firmy a kancelárie Regaly do obchodu

10 výhod kovových regálov v obchode

Žijeme v pokročilom digitálnom veku, ale pre efektívnu prácu tradičné nástroje, zariadenia, a taktiež rôzne marketingové materiály. Mnohé spoločnosti uprednostňujú skladovanie produktov s možnosťou rýchleho presunu, ukladania a vykladania. Z tohto dôvodu, jeden z najnenápadnejších skladovacích nástrojov – kovový regál – sa stáva tým najcennejším. Skladové kovové regály hrajú zásadnú úlohu pri zvyšovaní organizácie, efektívnosti a produktivity. Skladové regálové systémy môžu zlepšiť úspech spoločnosti a zefektívniť predaj a skladovanie. Ste pripravení dozvedieť sa viac? Prinášame vám 10 výhod skladovacích kovových regálov v obchodoch.
Viac
august 15, 2022 Najväčšie výhody prenosných boxov na náradie
Regály do garáže Regály do dielne

Najväčšie výhody prenosných boxov na náradie

Prenosné plastové boxy na náradie sú potrebné všade, kde využívate náradie alebo iné príslušenstvo pre DIY odvetvie. Prenosnú skrinku na náradie môžete uložiť na kovový regálový systém alebo uložiť do kufra vášho auta, ak ste mobilný a pracujete mimo vášho domu. Skrinky na náradie sa často dodávajú v rôznych farbách, tvaroch a veľkostiach, najčastejšie sú vyrobené z drevených škatúľ, nehrdzavejúcej ocele alebo odolného plastu. Tieto prenosné boxy na náradie sa bežne nachádzajú v garážach, na terasách ale aj v pivnici, komore a šatníku. Avšak dajú sa využívať aj na iné účely, ktoré vám my, tím Majster Regál s radosťou predstaví!
Viac
júl 25, 2022 Triky pre štýlový industriálny dizajn
Regály do domácnosti Regály do garáže

Triky pre štýlový industriálny dizajn

Kovové policové regály sú super všestranné a praktické skladové nástroje. Váš priestor dokážete v momente zmeniť na nepoznanie a najlepšie zo všetkého je, že všetky DIY nápady sú realizovateľné a vyzerajú neuveriteľne dobre. Sú tým najvhodnejším riešením, pretože sú lacné, pomerne robustné a dajú sa vylepšiť niekoľkými jednoduchými krokmi. Samozrejme, priemyselné regály sa nehodia do úplne každej miestnosti. Sú skvelé pre garáže, špajze a pivnice, ale taktiež pre určité obytné priestory, kde môžu vyzerať naozaj očarujúco a útulne. Ukážeme vám, ako esteticky a štýlovo upraviť kovové policové regály!
Viac
jún 20, 2022 10 nápadov ako zefektívniť vašu garáž
Regály do garáže

10 nápadov ako zefektívniť vašu garáž

Premeňte svoju garáž na dokonalý skladový priestor, oddychovú miestnosť pomocou nápadov od špecialistu na skladové systémy – Majster Regál! Tento priestor, garáž, býva často zanedbávaný, pretože je pohodlnejšie všetko zložiť a nechať na mieste, hodiť do kúta, položiť na najbližší stôl či dokonca zlikvidovať. Ale ak vynaložíte trochu úsilia, môžete vytvoriť úplne nový priestor, ktorý si môžete naplno užívať. Existuje veľa spôsobov, ako premeniť svoju garáž pomocou šikovných úložných riešení. Prinášame vám zoznam najlepších nápadov do garáže, konkrétne desať tipov a trikov efektívneho garážového priestoru.
Viac
apríl 12, 2022 Jarné upratovanie a správna organizácia domácnosti
Regály do domácnosti

Jarné upratovanie a správna organizácia domácnosti

Je tu jar, čas kedy kvitnú kvety, spievajú vtáky a vaše bývanie, dom či byt, je zrejme ešte hlboko v zimnom spánku. Jarné upratovanie je tradíciou, ktorá nám umožňuje po dlhej zime osviežiť, vyčistiť a pretriediť naše domy, byty a chalupy, aby sme mali dostatok času a kľudu v hektickom období počas jari a leta. Aj náročné úlohy môžu byť skutočne zábavné so správnymi pracovnými prostriedkami a trikmi. Jar je najlepší čas na dôkladné vyčistenie a organizáciu domácnosti. Máme pre vás efektívne tipy a triky, ako si jarné upratovanie mnohonásobne uľahčiť!
Viac
marec 16, 2022 Kartónový alebo plastový box?
Regály do domácnosti Regály do garáže

Kartónový alebo plastový box?

Plastové a skladacie kartónové boxy sú všestrannými úložnými a skladovacími nástrojmi, ktoré sú vhodné do každej domácnosti. Medzi štyrmi stenami sa neustále hromadia najrôznejšie predmety, drobnosti, veci, pracovné materiály, ktoré je potrebné uložiť. Ak je všetko prehľadne uložené, nielenže to vyzerá harmonicky, ale všetko sa dá rýchlejšie nájsť, čím ušetríte zbytočnú prácu hľadaním. Aj upratovanie môže byť naozaj zábavné. Vďaka nášmu výberu úložných možností, ako sú skladacie kartónové boxy, plastové boxy alebo prepravky, či krabice, nájdete všetko potrebné v obchode Majster Regál rýchlo a za výborné ceny. Ale ktorý materiál je lepší? Plast alebo kartón?
Viac
január 20, 2022 Kreatívne riešenia s kovovými regálmi
Regály do domácnosti

Kreatívne riešenia s kovovými regálmi

O tom, že kovové regálové systémy sú univerzálnym skladovým nábytkom sme si už v našich blogoch povedali mnoho. Niekoľko zákazníkom využilo naše produkty netradične, až dôvtipne. Videli sme, ako zákazník použil stojiny skrutkového regálu, ako stojan na bicykle, ako využili stojiny produktu Professional na tyče do vonkajšieho plotu a taktiež sme videli využitie vnútornej strany kovových políc zasypaných hlinou pre zasadenie rastlín. Fantázii sa medze nekladú a v tomto sú naše kovové policové regály výnimočné. Sú prispôsobiteľné podľa potrieb zákazníka a často cenovo dostupnejšie, ako konkrétne hotové drevené kusy nábytku. Dnešný blog venujeme DIY nápadom, pričom vám stačí len kovových skrutkový regál a klasický špagát.
Viac
december 30, 2021 Best Sellers 2021
Regály do domácnosti Regály do garáže Regály do dielne Regaly do zahrady Regaly pre gastronomiu Regaly do priemyslu Regaly do pivnice Regaly do obchodu

Best Sellers 2021

Rok 2021 bol pre nás všetkých náročný. Pandémia, lockdown, nedostatok materiálu na výrobu a predaj, plne vyťažené dopravné spoločnosti a nanešťastie mnohé výpadky v rámci pracovných síl. Asi každý obchod, reťazec, eshop a podnikateľ pocítil ťažkosti, ktoré so sebou tento rok priniesol. Avšak vďaka vám, milí zákazníci, sme boli schopní prekonať všetky prekážky a doručiť vám dopytovaný policový kovový regál v čo najlepšej kvalite, za rozumnú cenu a v požadovanom termíne. Nie všetky regálové systémy boli populárne, napriek tomu niektoré išli ako horúce rožky. Pýtate sa ktoré? Odpoveď nájdete v ďalších riadkoch.
Viac
Page
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top