Mai 28, 2021 Organizácia hračiek metódou KonMari

Organizácia hračiek metódou KonMari

Efektívne a kľudné upratovanie s celou rodinou je sen každého rodiča. Zapojiť do tohto procesu najmladších členov domácnosti je pomerne dosť náročné. Avšak japonská kráľovná organizácie Marie Kondo má na všetko perfektné riešenie: metódu KonMari. Chcete vedieť viac? Prečítajte si náš blog a dozviete sa novinky, ktoré ste možno nikde inde doteraz nevideli.
Viac
Mai 20, 2021 Ako rýchlo a efektívne postaviť kovový regál RIVET

Ako rýchlo a efektívne postaviť kovový regál RIVET

Kovový regál s technológiou Rivet je jedným z našich najpopulárnejších produktov. Je výborným riešením pre tých, ktorí potrebujú silný, odolný a pevný regálový systém s rýchlym a jednoduchým montážnym systémom. Na rozdiel od tradičných kovových regálov majú tieto systémy inovatívny bezskrutkový kotviaci systém, ktorý ponúka rádovo vyššiu stabilitu a pevnejšiu konštrukciu. Tento blog sme sa rozhodli zamerať na montáž tohto typu regálov, pretože pre úplných začiatočníkov v DIY sektore (urob si sám) môže byť náročná a zmätočná. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.
Viac
apríl 07, 2021 Vypracujeme Vaše projekty

Vypracujeme Vaše projekty

Pre celý náš tím v obchode Majster Regál ste Vy, náš zákazník, tou najväčšou prioritou a snažíme sa robiť všetko preto, aby proces objednávania kovový policových regálov prebehol bez akýchkoľvek problémov a pochybností. Potrebujete vypracovať projekt? Potrebujete kompletne zariadiť garáž, ale nechcete strácať čas meraním, porovnávaním alebo premýšľaním nad kompletnou organizáciu a zariadením? Pripravili sme pre Vás jednoduché a efektívne riešenie. Viac detailov sa dozviete prečítaním dnešného blogu.
Viac
marec 31, 2021 Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Poriadok v garáži u Susi a Kaya

Upratovanie u poriadok sú pre správne fungujúcu domácnosť nevyhnutnosťou. Dnes Vám predstavíme projekt mladého páru Susi a Kaya. Vďaka našim bezskrutkovým regálom sa im podarilo vniesť poriadok do ich garáže. Na čo ešte čakáte? Nenechajte si to ujsť!
Viac
marec 25, 2021 Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Najlepšie kovové regály pre jarné upratovanie

Spokojnosť so životom je závislá od množstva vplyvných faktorov. Avšak, vo veľkej miere na nás negatívne pôsobí okolité prostredie. Preto je pre naše zdravie a osobnú pohodu veľmi dôležitá nielen absencia chorôb a fyzických porúch, ale aj eliminácia chaosu, nedostatočnej organizácie a neporiadku. Neporiadok alebo dezorganizácia môže spôsobiť množstvo problémov, v dôsledku ktorých sa často ocitáme na pokraji zúfalstva. Ukázalo sa, že neporiadok „zabíja“ našu pozornosť, čo vedie k stresu a zníženiu produktivity. Rovnako ako multitasking paralyzuje naše mozgy, neporiadok paralyzuje našu produktivitu. Neporiadok je tiež živnou pôdou pre množstvo nebezpečných baktérií, plesní a vírusov, ktorých je nutné sa čím skôr zbaviť, čo však nie je pre každého tak jednoduché.
Viac
marec 02, 2021 Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Technológia Rivet vs. tradičný bezskrutkový systém

Sme odborníkmi na kovové regálové systémy a napriek tomu chápeme, že pre mnohých ľudí sú v podstate len funkčným kusom nábytku. Niektorí z našich stálych a potenciálnych zákazníkov nemusia úplne pochopiť rozdiely, ktoré ponúkajú naše bezskrutkové policové produkty. Je dôležité vedieť všetky výhody a špecifiká ponúkané každým z nich, ako je maximálna záťaž na policu, aká je konštrukcia, aké sú ponúkané rozmery a akú povrchovú úpravu máte na výber. Pracujeme na tom, aby sme zákazníkom tieto vlastnosti objasnili čo najpresnejšie v samostatných popisoch produktov a kategóriách, avšak často sa nás pýtate na jednu konkrétnu otázku. Aký je rozdiel medzi montážnym systémom Rivet a zasúvacími spojovníkmi v tvare motýľa?
Viac
február 18, 2021 Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Máte málo miesta a veľa nevyužitých rohov v garáži? Využite vašu garáž naplno pomocou rohových regálov

Problém prázdnych rohov je večnou výzvou pre majiteľa každého domu. A nezáleží na tom, či je tento priestor malý alebo veľký a nachádza sa v dome či garáži. Časom vás určite napadne, tieto nevyužité plochy niečím - krásnym a multifunkčným vyplniť. Ceny za nehnuteľnosti nie sú predsa malé, preto sa oplatí vedieť hospodáriť aj s miestom a priestorom na život.
Viac
február 09, 2021 Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Ako správne ukladať bremená do kovových regálov

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký dôležitý je pre vaše pohodlie a náladu v práci poriadok? Je to zvláštne, ale organizácia, čistota a sviežosť v môžu zmeniť k lepšiemu nielen interiér domu alebo skladu, ale aj vaše vlastné vnímanie, zlepšiť efektivitu práce, jej bezpečnosť a možno aj vzťahy s blízkymi či kolegami.
Viac
Page
To Top