BLOG MAJSTER REGÁL

kovove-regaly-ako-vyriesit-nedostatok-priestoru-v-nasom-obchode15.03.2018

Ako vyriešiť nedostatok priestoru v našom obchode

Príchodom nových technológií a výrazným nástupom online nakupovania bol priamo ovplyvnený aj manažment skladovania spoločností, obchodov a firiem. To, čo bolo aktuálne včera je dnes už zastarané. Je nesmierne dôležité neustále napredovať a prispôsobovať sa novým a moderným trendom. Aby sme dosiahli náš vytýčený cieľ pri skladovaní, je potrebné vyriešiť predchádzajúce problémy, ktoré sa neustále objavujú pri riešení správneho manažmentu a logistiky našich skladov. Pozrite sa sami na najčastejšie problémy pri manažmente skladovania.

 
kovove-regaly-navrhnite-si-vlastnu-diy-dielnu06.03.2018

Navrhnite si vlastnú DIY dielňu

Ak milujete aktivity spojené s DIY (sprav si sám), ale nemáte na to žiadny čas, či priestor, kde môžete vykonávať spomínaný koníček, keďže v týchto mesiacoch je všade vonku chladná zima, máte zlatú príležitosť zostať doma a pripraviť si dielňu Vašich snov. Ak si chcete plne vychutnávať toto hobby vo svojej vlastnej domácnosti, ukážeme Vám niekoľko dôležitých tipov ohľadom priestoru, zariadenia, nábytku a náradia potrebných pre vytváranie Vašich prvých „kreácií“, či množstvo rád potrebných pre drobné úpravy.

 
kovove-regaly-ako-moze-spravne-skladovanie-zvysit-obrat-vasej-firmy23.02.2018

Ako môže správne skladovanie zvýšiť obrat Vašej firmy?

Každá firma chce od svojich zamestnancov, aby v práci dosiahli čo najväčšiu produktivitu, čo sa následne odzrkadlí aj na celkovej prosperite samotného podniku. Na tento cieľ sa vynakladá mnoho úsilia a je to jeden zo základných pilierov úspechu. Kľúčom k dosiahnutiu lepšieho pracovného výkonu, vďaka ktorému sa nám výrazne zvýši predaj a zisk, sú priamo ovplyvňujúce faktory.

 
napady-pre-skladovanie-pneumatik15.02.2018

Nápady pre skladovanie pneumatík

Jedna z najdôležitejších častí dopravného vozidla a pre bezpečnú jazdu sú pneumatiky. Preto je veľmi dôležité, aby boli v dobrom stave akonáhle sa vydáme na cesty. Vo všeobecnosti, pneumatiky a kolesá sú súčasti auta, pri ktorých odhadujeme dlhú trvácnosť a nikdy presne nevieme, koľko najazdených kilometrov „prežijú“.

 
6-nastrojov-potrebnych-pre-vasu-domacnost09.02.2018

6 nástrojov potrebných pre Vašu domácnosť

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že slogan „urob si sám“ môže byť náročnou úlohou, vhodnou len pre profesionálov a ľudia, ktorí nie sú až tak zdatní, sa jej vyhýbajú zo strachu, že niečo „domrvia“ pri náročnejšej činnosti, alebo pri drobnej úpravy v dome, tak sa niet čoho až tak obávať.

 
5-tipov-optimalizacie-priestoru29.01.2018

5 tipov optimalizácie priestoru za účelom predaja

Byť podnikateľom nie je vždy jednoduché. Veľmi často sa stáva, že človek, ktorý sa dal na podnikanie začína svoj obchod, tzv. biznis svojich snov, s vidinou istoty a veľkého úspechu.

 
vianoce-s-majster-regal21.12.2017

Vianoce s Majster Regál

Drahí zákazníci, prichádzajú najkrajšie sviatky v roku a Majster regál by Vám rád zaprial šťastné a veselé Vianoce, plné rodinnej a pracovnej pohody a úspechov v novom roku.

 
 blog majster regal kovove regaly pivniciach27.11.2017

REGÁLY, AKO NAJLEPŠÍ NÁSTROJ PROTI NEPORIADKU V SKLADOCH A PIVNICIACH

Skladovacie priestory, garáže a pivnice našich domov sa v priebehu rokov stávajú „zabudnutými“ a hromadí sa nám v nich kopec vecí, ktoré náš sprevádzali našim životom, no neboli sme odhodlaní ich vyhodiť do odpadu. Môže to byť oblečenie, rôzne spomienkové predmety a darčeky, fotografie, knihy, dokumenty, pracovný materiál.

 
blog-majster-regal-kovove-regaly- obchod13.11.2017

9 TIPOV AKO VÝHODNE VYUŽIŤ KOVOVÉ REGÁLY U VÁS DOMA

Už od roku 1950 sa bohémsky umelci často sťahovali do opustených tovární, veľkých a priestranných miest, rôznych podkroví, kde využívali veľký priestor pre svoje výtvory. Mnoho z nich bolo dekoratívnych a týmto spôsobom začal vznikať dnes už známy industriálny štýl, ktorý získaval čoraz väčšiu popularitu všade vo svete.

 
blog-majster-regal-kovove-regaly- obchod27.10.2017

POZURUJTE, SPRAVTE PORIADOK A ZAUJMITE

Pokiaľ už máte vlastný obchod, firmu, či spoločnosť, alebo sa chystáte nejakú založiť, tak je tu pár vecí, ktoré nemôžete prehliadnuť. Spraviť a mať poriadok patrí medzi najdôležitejšie procesy vo Vašej spoločnosti. Ako Vám môžu pomôcť kovové regály? Naše regálové systémy a kovové police sú prispôsobiteľné a mnohé z nich sú určené ako „regály do obchodu , “či „regály do podnikov“.

 
blog-majster-regal-kovove-regaly-skladovanim17.10.2017

ZVÝŠTE PREDAJ SKLADOVANÍM

Nebolo to tak dávno, keď sa skladovacím priestorom a logistike nevenovalo toľko veľa pozornosti, koľko by si podľa nás zaslúžilo. Povedzme si to priamo, toto oddelenie bolo vždy odsúvané na vedľajšiu koľaj. Postupom času, úloha “skladu” začala nadobúdať na sile a samotný sklad sa stal veľmi dôležitou súčasťou pre každú malú, či veľkú spoločnosť a firmu

 
blog-majster-regal-kovove-regaly25.09.2017

SKÚSTE ZMENIŤ VZHĽAD VAŠEJ ZÁHRADY!

Áno je to tak. Jeseň je tu. Či chceme, či nie, čaká nás niečo, čo si nikto z nás po slnečnom lete neprial, zlé a upršané počasie. Všade okolo nás vidíme mnoho príspevkov o tom, ako sa treba pripraviť na zimné obdobie v našich interiéroch.

 
blog-majster-regal11.09.2017

5 TIPOV - AKO ORGANIZOVAŤ VÁŠ PRIESTOR

Vytváranie dobrého a správneho pracovného priestoru je základným prvkom pre dosiahnutie vyššej produktivity a zvýšenia koncentrácie človeka. Pripravili sme pre Vás 5 užitočných tipov, ktoré budú podľa nás výrazným faktorom pre vytvorenie perfektného pracovného prostredia.

 
blog-majster-regal22.08.2017

ŠKOLA ZAČÍNA!

Prázdniny pomaličky končia a začína sa školský rok, prípadne nový kvartál pre pracujúcich ľudí. Aj toto obdobie môže byť úzko spojené s upratovaním, uskladňovaním a pripravovaním na začiatok ďalšej kapitoly.

 
blog-majster-regal13.07.2017

ZÁKAZNÍCKE PROJEKTY - TOP 10

Drahí zákazníci, za posledný pol rok ste nás potešili nie len Vašimi objednávkami, ale aj spätnou komunikáciou, pri ktorej ste nám často poslali fotografie, nápady, tipy, či rôzne iné pripomienky, vďaka čomu sme mohli náš e-shop neustále zlepšovať a prispôsobovať práve tým Vaším potrebám.

 
blog-majster-regal01.05.2017

Prežite jar s vašim majstrom!

Jar je tu a každý vášnivý záhradkár si užíva lúče slnka a pripravuje sa obrábať pôdu, či skrášliť svoju záhradku, alebo sa venovať vegetácií, o ktorú sa neustále staral. Všetko musí mať svoj poriadok a nič nie je lepším riešením ako naše regály.

 
vas-skladovy-priestor-majster-regal03.03.2017

Váš skladový priestor

Veľkonočné sviatky sa nezávratne blížia a je čas vybaliť a pripraviť všetky potrebné ozdoby Vašej domácnosti, ktoré sú často uložené v rôznych škatuliach a krabiciach mnohokrát na ťažko dostupných zaprataných miestach

 
miesto-vyhradene-pre-pracu-majster-regal16.02.2017

Miesto vyhradené pre prácu

Či už ide o prípravu do zamestnania alebo do školy, je stále viac a viac potrebné mať doma miesto vyhradené pre prácu

 
majster-regal-blog3-kovove-regály04.11.2016

INDUSTRIÁLNY ŠTÝL JE TRENDY! DAJTE PREDNOSŤ KOVOVÝM POLICIAM!

Industriálny štýl prichádza do našich príbytkov. Tento trend vychádza z vlny mladých newyorských umelcov, ktorí začali využívať prázdne továrenské priestory ako domov alebo ateliér a premenili ich na „veľké lofty , kde sme všetci snívali o živote“

 
majster-regal-blog2-kovove-regály01.10.2016

DAJTE SVOJMU DOMOVU NOVÝ VZHĽAD!!

Nenachádzate žiadny spôsob, ako udržať kuchyňu, komoru, práčovňu alebo obývaciu izbu neustále upratanú? Snažíte sa mať všetko v poriadku a zhromažďujete na policiach rôzne veci, ktorých kombinácia potom pôsobí ako výkladná skriňa z bazáru?

 
blog items 04.09.2016

VÁŠ SKÚSENÝ PORADCA JE TU!!

Po viac ako 20 rokoch skúseností zo sveta regálových systémov, tím majster-regál vkročil do webového prostredia, aby s Vami zdieľal unikátne skúsenosti, vyhovel Vašim potrebám a poskytol Vám najlepšie priestorové riešenie vďaka kovovým regálom.