Expedícia a dodanie


Ponúkame oveľa viac ako len kovový regál v kartónovej krabici. O vašu objednávku sa dobre postaráme, až kým nepríde priamo ku vám domov.

Náš hlavný cieľ je jasný: garantovať najvyššiu kvalitu počas celého procesu prepravy vášho tovaru až po doručenie objednávky ku vám domov. Postaráme sa o vaše objednávky, ktoré starostlivo pripravuje náš logistický tím. Každá zásielka má svoju prepravnú históriu: objednávka sa zabalí, pripraví a odošle z nášho skladu až do rúk nového majiteľa – Vás.

 

Dodanie v rámci Slovenskej republiky

V rámci Slovenskej republiky je náš tovar dodávaný kuriérskou spoločnosťou DPD alebo DHL Freight. Naše dodacie podmienky zahŕňajú dodanie tovaru na určené miesto.


Naše prepravné spoločnosti

Spolupracujeme so spoločnosťami DHL Freight a DPD. Tovar je štandardne dodávaný v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00, pričom je zákazník o dodaní informovaný priamo kuriérom. V prípadne bližších informácii o presnom čase dodania nás môžete kontaktovať na bezplatnom čísle 0800 500 655. Tovar odosielame len počas pracovných dní. Počas sviatkov a víkendov sa tovar neodosiela. Dobierku je možné kuriérovi uhradiť len platobnou kartou. V prípade balíkovej prepravy (DPD) je možná úhrada aj fyzickou hotovosťou.

     

Ak zákazník preberá tovar s poškodeným balením, príp. s viditeľným poškodením objednaného tovaru a rozhodne sa tovar prijať, je nutné podpísať u kuriéra prepravnú listinu so súhlasným prebratím poškodeného tovaru. 


Dodacia lehota

Vaša objednávka bude odoslaná čo najrýchlejšie ako je možné. Expedícia: 24-48 hodín.


Náklady na dopravu

Pri každej objednávke nad 190 € bez DPH je doprava ZADARMO. Pri menších objednávkach bude cena doručenia 6,90 €. Minimálna objednávka nie je obmedzená, všetky ceny sú v EUR vrátane DPH. 


Poškodenie počas prepravy

Tovar, ktorý bol poškodený počas prepravy, bude u nás skontrolovaný a bezplatne nahradený. V prípade poškodeného tovaru kontaktujte náš zákaznícky servis.


Informácie k baleniu

V záujme životného prostredia sa vzdávame zbytočného odpadu materiálu balenia. Naše obaly sú recyklovateľné a neobsahujú zbytočný obalový materiál ako fóliu alebo iný plast!


Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Náklady na dopravu/vrátenie tovaru hradí zákazník. Ak je tovar vrátený v záručnej dobe z dôvodu výrobnej chyby alebo chyby na strane výrobcu, náklady na jeho vrátenie prevezme Majster Regál.


V prípade akýchkoľvek ďalších otázok je Vám k dispozícii náš zákaznícky servis.

Kontaktujte nás!

To Top
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály