Majster Regál· Expedícia a dodanie

Dodanie v rámci Slovenskej republiky

V rámci Slovenskej republiky je náš tovar dodávaný kuriérskou spoločnosťou Geis Global Logistics alebo DHL Freight. Naše dodacie podmienky zahŕňajú dodanie tovaru na určené miesto.

Naše prepravné spoločnosti

Spolupracujeme so spoločnosťami DHL Freight a DPD. Tovar je štandardne dodávaný v pracovné dni medzi 8:00 a 17:00, pričom je zákazník o dodaní informovaný priamo kuriérom. V prípadne bližších informácii o presnom čase dodania nás môžete kontaktovať na bezplatnom čísle 0800 500 655. Tovar odosielame len počas pracovných dní. Počas sviatkov a víkendov sa tovar neodosiela.

Dodacia lehota

Vaša objednávka bude odoslaná čo najrýchlejšie ako je možné. Expedícia: 24-48 hodín .

Náklady na dopravu

Pre objednávky nad 25€ bez DPH je doprava úplne zadarmo. Minimálna objednávka nie je obmedzená, všetky ceny sú v EUR vrátane DPH.

Poškodenie počas prepravy

Tovar, ktorý bol poškodený počas prepravy, bude u nás skontrolovaný a bezplatne nahradený. V prípade poškodeného tovaru kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie k baleniu

V záujme životného prostredia sa vzdávame zbytočného odpadu materiálu balenia. Naše obaly sú recyklovateľné a neobsahujú zbytočný obalový materiál ako fóliu alebo iný plast!

Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia. Náklady na dopravu/vrátenie tovaru hradí zákazník. Ak je tovar vrátený v záručnej dobe z dôvodu výrobnej chyby alebo chyby na strane výrobcu, náklady na jeho vrátenie prevezme Majster Regál.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok je Vám k dispozícii náš zákaznícky servis.

Kontaktujte nás!

ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doručenie zadarmo na 25 €
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé platobné metódy
EURÓPSKA KVALITA
5 ročná záruka na kovové regály
To Top