O nás

DIVERSE - VYBERALI STE SI VÝBER
 • UNIVERZÁLNE –VÝBER JE LEN VÁS

  Majster Regál je spoločnosť špecializujúca sa na online predaj rôznorodých regálových systémov vysokej kvality. Ponúkame individuálne skladové riešenia pre archívy, kancelárie, sklady, domácnosti, garáže, dielne, záhrady a priemysel. Vďaka rôznym veľkostiam a nosnostiam sa naše regálové systémy môžu prispôsobiť každému priestoru. Naše výrobky sa vyznačujú zaujímavým a jedinečným dizajnom, dostupnosťou, rýchlym dodaním a najvyššou kvalitou.

 • PROFESIONÁLNY PRÍSTUP A PORADENSTVO

  Filozofiou a víziou našej spoločnosti je uspokojovanie potrieb zákazníkov s najširším výberom regálových systémov, vysokou kvalitou a najlepšími cenami na trhu. Individuálne poradenstvo a prístup je pre nás obzvlášť dôležitý. S pomocou našich poradcov si zostavíte ten najdokonalejší regálový a policový systém. Ponúkame Vám komplexné a odborné poradenstvo!

MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

 

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVANIE

 • MOŽNOSTI BEZPEČNÉ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Ponúkame Vám najspoľahlivejšie spôsoby platby: zákazníci platia rýchlo, ľahko a najmä bezpečne. Máte na výber viacero možností a platíte bezpečne pomocou preferovaného spôsobu: či už pohodlne online pomocou služby GoPay, kreditnou kartou (Visa, Master Card...), prevodom na účet alebo jednoducho na dobierku pri prevzatí tovaru. Pri objednaní viacerých kusov tovaru alebo objednávkach od určitej hodnoty, môžete získať naše množstevné zľavy! Registrovaní zákazníci majú možnosť získať aj extra vernostné zľavy. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii.

 • STRUČNĚ DODANÁ

  NAJRÝCHLEJŠIE DODANIE

  Majster Regál je súčasťou medzinárodného - európskeho tímu s mnohými pobočkami v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a Slovensku. Dodáva tie najlepšie regálové systémy do domácností, kancelárií, skladov a obchodov. Všetky objednávky expedujeme spoľahlivo a rýchlo od 24 až 48 hodín od jej vytvorenia. Doprava zadarmo pri objednávke nad 190 €.

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNERŮ

  JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

  Majster Regál Vám chce ponúkať i naďalej tie najkvalitnejšie služby. Aby sme mohli ešte rýchlejšie a lepšie vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám, nadviazali sme spoluprácu s partnermi, ktorí Vám zabezpečia profesionálnu montáž. Naši partneri sú skúsení dlhoroční poskytovatelia montážnych služieb a ich servis je ako zvyčajne rýchly, spoľahlivý a lacný! Montáž našich regálov tak môžete ponechať iným a nemusíte sa o nič starať.

 

TRVALÁ UDRŽATEĽNOSŤ

Otázky trvalej udržateľnosti tiež zohrávajú dôležitú úlohu v e-shope Majster Regál. Spoliehame sa na naše dlhoročné skúsenosti a vždy Vám poskytneme najnovšie trendy a technológie, aby sme mohli ponúknuť najlepší možný servis a tovar. To nám umožňuje integrovať všetky novinky a tak zlepšovať naše služby a zaručiť spokojnosť našich zákazníkov. Regálové systémy od Majster Regál sú veľmi stabilné a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Balenie našich regálov je v záujme životného prostredia a zbavovania sa plastov. Dlhodobo spolupracujeme s medzinárodnou spoločnosťou Grüner Punkt.

 

BLOG

V našom blogu Vás informujeme o aktuálnych novinkách a rôznych témach zo sveta regálových systémov a odpovedáme na najčastejšie kladené otázky. Môžete získať množstvo informácií o použití našich regálových systémov, rôzne rady, tipy a triky či už pre súkromné alebo právnické osoby - firmy. Naša pestrá ponuka použitia regálových systémov Vás určite prekvapí. Môžu byť použité v domácnosti ako elegantný solitér v obývacej izbe, praktický je aj v kancelárii alebo vo veľkoskladoch a priemysle. Samotné možnosti použitia kovových regálov nie sú žiadnym spôsobom limitované a stavajú sa trendom 21.storočia.

PRE FIRMY

Hľadáte regály do Vašej firmy a spoločnosti? Kontaktujte nás na zákazníckej linke 800 500 655 alebo mailom na [email protected]. Poradíme Vám a možno sa aj Vám podarí získať zľavu až 25%.

KREATIVITA & DIZAJN

Sme seriózny odborný tím, zakladáme si na spokojnosti našich zákazníkov a vždy nás poteší, keď naše produkty splnia všetky očakávania odberateľov. Preto ponúkame nielen naše osobné poradenstvo a 5-ročnú záruku, ale aj 3D konfigurátor regálov, pomocou ktorého môžete byť kreatívni a zostaviť si svoje vlastné individuálne riešenia. Spokojnosť našich zákazníkov, kvalitný servis a kvalita našich regálových systémov sú pre nás prvoradé!

 

Európská kvalita

Majster Regál ponúka produkty vysokej kvality, ktoré disponujú stabilitou, dobrou a precíznou konštrukciou, pevnosťou a odolnosťou. Všetky produkty predávané v našom obchode sú vyrábané priamo v Európe a Európskej Únii. Chceme ubezpečiť všetkých zákazníkov, že nepredávame žiadne regálové systémy pochádzajúce z blízkeho východu a Ázie.

Na policové kovové regály sa viaže záruka 5 rokov v prípade dodržania kapacity nosnosti vyplývajúcej zo špecifikácií jednotlivých regálových systémov. V tomto prípade je dôležite dodržiavať pravidlo rovnomerného rozloženia záťaže na celú plochu police v zostavenom systéme. Záruka sa nevzťahuje na opotrebovanie výrobku, ktoré je spôsobené jeho bežným užívaním.

V prípade poškodeného tovaru dopravou, chybného produktu alebo akejkoľvek vady, ktorá bola spôsobená zo strany prepravy alebo dodávateľa sa tento problém do záručného obdobia ráta.

Všetky naše regálové systémy, akými sú napríklad aj regály do garáže, do špajze, do predajne, do skladu, do dielne, či Professional paletové regály sú certifikované, testované a plne pripravené na použitie. Upozorňujeme, že naše regály sú úplne nové a nejedná sa o žiadny druhoradý tovar, prípadne tovar už raz používaný. Nosnosť regálov na jednu policu je testovaná pri rovnomernom rozložení tovaru na jednu policu za ukotvenia regálu o stenu. Upozorňujeme, ak chcete využiť 100% poskytovanej nosnosti kovového regálu na jednu policu, je nutné, aby tieto podmienky boli splnené, t.j. rovnomerné rozloženie nákladu na jednu policu, ukotvenie regálu do steny, prípadne do podlahy, uistenie sa, či regál nie je akokoľvek poškodený, prípadne, či všetky komponenty korešpondujú s obsahom zakúpeného produktu. Bezpečnosť je vždy prvoradá a v prípade, že si nie ste na 100% istý kvalitou regálu, prípade montážou, kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý je Vám plne k dispozícii od 8:00 – 16:00 na bezplatnej linke (0)800 500 655, emailovej adrese [email protected] alebo na online chate.

Cetifikáty a vyhlásenia

CETIFIKÁTY A VYHLÁSENIA

 • Všetky produkty v obchode sú certifikované

  Všetky produkty v obchode sú certifikované a spoločnosť W.S. Worldwide Shelving GmbH zodpovedná za obchody značky Majster Regál®, disponuje vyhláseniami nosností regálov na jednu policu od všetkých dodávateľov.

 • tuv

  TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - určuje kvalitu, stavbu a najmä nosnosť policových regálov predávaných v elektronickom obchode Majster Regál.

 • fsc

  FSC® – certifikát, ktorý potvrdzuje využívanie dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. Certifikát sa vzťahuje na HDF a DTD drevené police

 • Recycle

  Der Grüne Punkt ® – balenie kovových regálov – kartóny a plastové pásky podliehajú certifikácii „zeleného bodu“. Kartón a plastové pásky využívané pri balení produktov a odosielaní koncovému zákazníkovi sú plne recyklovateľné a podliehajú všetkým pravidlám certifikátu Der Grüne Punkt.

 
Test Certificate
 
 
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály
To Top