Majster Regal – O nás

DIVERSE - VYBERALI STE SI VÝBER
 • KVALITNÝ SERVIS A TOVAR

  V obchode Majster Regál sa usilujeme o najlepší prístup a kvalitu. Využívame najnovšie technológie, aby sme vám mohli ponúknuť tie najlepšie služby a tovar. Neustále sa venujeme inováciám a rozvoju.

  Distribuujeme stabilné a odolné kovové policové regály vyrobené zo 100% recyklovanej ocele, ktoré umožňujú opätovné využitie v budúcnosti. Naše kartónové balenie tiež prispieva k ochrane životného prostredia a zabraňuje zbytočnému plytvaniu papiera a dreva.

 • EXPERTI NA DOMÁCE A INDUSTRIÁLNE SKLADOVANIE

  V obchode Majster Regál veríme, že optimalizovaný a efektívny sklad nám viditeľne uľahčuje mnoho denných činností. Špecializujeme sa na kovové regálové systémy, ktoré vám umožňujú nájsť perfektné skladové riešenie pre váš domov, garáž, dielňu, záhradu, kanceláriu, sklad a priemysel.

  V spoločnosti Majster Regál ponúkame širokú škálu veľkostí a nosností, aby sme mohli naše regálové policové systémy prispôsobiť do každej miestnosti alebo priestoru, aký si len dokážete predstaviť. Dizajn, cenová dostupnosť a najvyššia kvalita sú významnými prvkami všetkých našich výrobkov.

 • PROFESIONÁLNY A OSOBNÝ PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

  Filozofiou našej spoločnosti je splniť všetky požiadavky a potreby zákazníkov. Ponúkame široký výber vysoko kvalitných produktov za tie najlepšie ceny. Volíme osobný prístup k zákazníkovi za pomoci nášho odborného zákazníckeho servisu. Chceme vám predať ten najvhodnejší kovový regál, ktorý splní všetky vaše očakávania. Poradíme vám férovo a úprimne!í

  Ak ste firma, náš tím expertov vám so všetkým pomôže. Môžete nás kontaktovať na tel. čísle 800 500 655 alebo nám napíšte email na [email protected]. Radi vám pomôžeme a poskytneme zľavu až do 30%!

  Pre eshop Majster Regál je kvalitný zákaznícky servis neoddeliteľnou súčasťou. Okrem našej pomoci na zákazníckej linke vám ponúkame 5 ročnú záruku na produkty. K dispozícii máte aj konfigurátor kovových regálov. Nechajte pracovať vašu fantáziu a zvoľte si to najlepšie riešenie.

MOŽNOSTI BEZPEČNEJ PLATBY

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVANIE

 • MOŽNOSTI BEZPEČNEJ PLATBY

  BEZPEČNÝ NÁKUP

  Ponúkame Vám najspoľahlivejšie spôsoby platby: zákazníci platia rýchlo, ľahko a najmä bezpečne. Máte na výber viacero možností a platíte bezpečne pomocou preferovaného spôsobu: či už pohodlne online pomocou služby GoPay, kreditnou kartou (Visa, Master Card...), prevodom na účet alebo jednoducho na dobierku pri prevzatí tovaru.

 • STRUČNE POSKYTNUTÉ

  SPOĽAHLIVÁ DOPRAVA

  Dodávame regály priamo do vášho domova, kancelárie, všade tam, kde chcete. Všetky objednávky expedujeme spoľahlivo a rýchlo od 24 až 72 hodín od jej vytvorenia.

  Pri objednávkach nad 25 € je doprava zadarmo!

 • NEKOMPLIKOVANÉ - STAVBA NAŠICH PARTNEROV

  JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

  Chceme vyhovieť  Vašim požiadavkám a preto sme nadviazali spoluprácu s partnermi, ktorí Vám zabezpečia profesionálnu montáž. 

  Naši partneri sú skúsení dlhoroční poskytovatelia montážnych služieb a ich servis je rýchly, spoľahlivý a lacný!

Európska kvalita

Majster Regál ponúka produkty vysokej kvality, ktoré disponujú stabilitou, dobrou a precíznou konštrukciou, pevnosťou a odolnosťou. Všetky produkty predávané v našom obchode sú vyrábané priamo v Európe a Európskej Únii. Chceme ubezpečiť všetkých zákazníkov, že nepredávame žiadne regálové systémy pochádzajúce z blízkeho východu a Ázie. Na policové kovové regály sa viaže záruka 5 rokov v prípade dodržania kapacity nosnosti vyplývajúcej zo špecifikácií jednotlivých regálových systémov. V tomto prípade je dôležite dodržiavať pravidlo rovnomerného rozloženia záťaže na celú plochu police v zostavenom systéme. Záruka sa nevzťahuje na opotrebovanie výrobku, ktoré je spôsobené jeho bežným užívaním. V prípade poškodeného tovaru dopravou, chybného produktu alebo akejkoľvek vady, ktorá bola spôsobená zo strany prepravy alebo dodávateľa sa tento problém do záručného obdobia ráta. 

Všetky naše regálové systémy, akými sú napríklad aj regály do garážedo špajzedo predajnedo skladudo dielne, či Professional paletové regály sú certifikované, testované a plne pripravené na použitie. Upozorňujeme, že naše regály sú úplne nové a nejedná sa o žiadny druhoradý tovar, prípadne tovar už raz používaný. Nosnosť regálov na jednu policu je testovaná pri rovnomernom rozložení tovaru na jednu policu za ukotvenia regálu o stenu. Upozorňujeme, ak chcete využiť 100% poskytovanej nosnosti kovového regálu na jednu policu, je nutné, aby tieto podmienky boli splnené, t.j. rovnomerné rozloženie nákladu na jednu policu, ukotvenie regálu do steny, prípadne do podlahy, uistenie sa, či regál nie je akokoľvek poškodený, prípadne, či všetky komponenty korešpondujú s obsahom zakúpeného produktu. Bezpečnosť je vždy prvoradá a v prípade, že si nie ste na 100% istý kvalitou regálu, prípade montážou, kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý je Vám plne k dispozícii od 8:00 – 16:00 na bezplatnej linke (0)800 500 655, emailovej adrese [email protected] alebo na online chate.

Cetifikáty a vyhlásenia

CERTIFIKÁTY A VYHLÁSENIA

 • Všetky produkty v obchode sú certifikované

  Všetky produkty v obchode sú certifikované a spoločnosť W.S. Worldwide Shelving GmbH zodpovedná za obchody značky Majster Regál®, disponuje vyhláseniami nosností regálov na jednu policu od všetkých dodávateľov.

 • tuv

  TÜV Rheinland® a TÜV SÜD - určuje kvalitu, stavbu a najmä nosnosť policových regálov predávaných v elektronickom obchode Majster Regál.

 • fsc

  FSC® – certifikát, ktorý potvrdzuje využívanie dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. Certifikát sa vzťahuje na HDF a DTD drevené police.

Test Certificate
To Top