O nás

ŠPECIALISTI V JEDNODUCHOM A UDRŽATEĽNOM SKLADOVANÍ

V eshope Majster Regál máme veľmi jasnú misiu: uľahčiť a spríjemniť život našim zákazníkom prostredníctvom kompletných riešení skladovania s dlhou životnosťou. Veríme, že skladovanie môže byť jednoduché a udržateľné, potrebujete si len vybrať tie správne produkty pre každý priestor a vlastné individuálne potreby, aby ste dosiahli efektívnejší a šťastnejší život.

Špecializujeme sa na kvalitné a multifunkčné regálové systémy na uskladnenie akéhokoľvek tovaru či nákladu, ale aj na úložné doplnky, ktoré maximalizujú úložný priestor v každej miestnosti, či už ide o obývačku, garáž, záhradu, obchod, kanceláriu, sklad alebo dielňu.

V eshope Majster Regál sme za udržateľnú budúcnosť – sme presvedčení, že našim zákazníkom poskytujeme tie najlepšie služby využívaním najnovších technológií, zodpovedným využívaním zdrojov a trvalo udržateľnou výrobou, pričom vždy zabezpečujeme vynikajúcu kvalitu našich výrobkov. 

Naša filozofia sa odráža v 4 hlavných hodnotách: dobre navrhnuté, odolné a univerzálne produkty; vždy za predpokladu pozitívnej skúsenosti kupujúceho

Dobre navrhnuté

Náš sortiment starostlivo vyberáme. Vysoká kvalita, inteligentný dizajn a jednoduchá montáž našich regálov, ktoré sa hodia do každého štýlového a funkčného úložného priestoru. Väčšina našich regálov je vyrábaná s veľkou starostlivosťou a presnosťou v Európe, čo zaručuje najvyššiu kvalitu na trhu priemyselných a domácich regálov.

Dlhá životnosť

Naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na odolnosť a udržateľnosť. Kovové regály od nás sú vyrobené zo 100% recyklovaného kovu, čo zaisťuje dlhú životnosť a možnosť opätovného použitia v budúcnosti. K ochrane životného prostredia prispievame aj našimi recyklovanými kartónovými obalmi a snahou eliminovať nepotrebný plast.

Univerzálne produkty

Pre nás univerzálny sortiment pre akúkoľvek potrebu a do akéhokoľvek priestoru. Preto ponúkame regály, stojany a iné úložné riešenia nespočetných veľkostí a nosností a za najlepšiu možnú cenu. Garantujeme vynikajúcu kvalitu za výhodné ceny pre všetky naše produkty.

Pozitívna skúsenosť kupujúcich

Naši nadšení a skúsení odborníci radi odpovedia na všetky vaše otázky. Neponúkame len produkty, ale ponúkame aj plnohodnotný nákupný zážitok s najlepším zákazníckym servisom, aby ste využili vaše možností skladovania čo najlepšie. 


OSOBNÉ A ODBORNÉ PORADENSTVO

Osobné poradenstvo je pre nás najdôležitejšie, preto vám radi pomôžeme zostaviť optimálne riešenie skladovania. Využite našu odbornú poradenskú službu!

Kontaktujte nás telefonicky na linke 800 500 655 alebo pošlite e-mail na [email protected], najlepšie s náčrtom, rozmermi a fotografiami. Náš zákaznícky servis Vám pomôže optimálne navrhnúť úložný priestor a pri kúpe viacerých položiek poskytujeme množstevnú zľavu až do 30%. 

Na premenu najrozmanitejších miestností na ideálny úložný priestor môžete využiť aj náš presný konfigurátor 3D návrhu miestnosti. Popustite uzdu svojej fantázii a naplánujte pre vás to najlepšie riešenie. Pre firemných zákazníkov vám naše tímy odborníkov poradia so všetkými otázkami týkajúcimi sa obchodného a priemyselného skladovania. 


SPOĽAHLIVÉ A POZITÍVNE SKÚSENOSTI KUPUJÚCICH

Bezpečný nákup

Našim zákazníkom ponúkame najspoľahlivejšie spôsoby platby, aby ste mohli platiť rýchlo, jednoducho a bezpečne. Vyberte si medzi kreditnou kartou, bankovým prevodom, PayPal alebo flexibilnou platbou Klarna.

Rýchle dodanie

Naše regály vám doručíme do niekoľkých dní na akékoľvek miesto na Slovensku. Doručenie je bezplatné pre objednávky nad 190 eur bez DPH.

Ponúkané služby aj po nákupe

Máte právo na odstúpenie od zmluvy do štrnástich dní odo dňa prevzatia tovaru. V prípade poškodenia pri preprave alebo iných závad je možné tovar vrátiť a požadovať náhradné diely. Garantujeme, že všetky produkty dostupné v internetovom obchode Majster Regál sú certifikované, testované a funkčné.

Na kovové regály poskytujeme záruku 5 rokov. Podmienkou je, aby nebola prekročená nami uvedená nosnosť a regál nebol podomácky upravovaný. Vždy dbajte na to, aby boli police zaťažené rovnomerne po celej ploche. Záruka sa nevzťahuje na opotrebenie spôsobené bežným používaním výrobku.


SÚČASŤ VEĽKEJ SKUPINY

Majster Regál je súčasťou W.S. Worldwide Shelving GmbH, medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti skladovacích riešení od roku 2016. Pôsobíme v Nemecku, Rakúsku, na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku. To nám umožňuje využiť rozsiahle zdroje, špičkovú technológiu a hlboké odborné znalosti v tomto odvetví, ktorými je skupina známa.


CERTIFIKÁTY 

Zaviazali sme sa ku kvalite a trvalej udržateľnosti našich produktov, preto vyberáme prvotriednych dodávateľov, ktorí osvedčujú pôvod svojich surovín a osvedčené postupy vo svojich výrobných procesoch:

 

TÜV Rheinland® and TÜV SÜD - certifikujú kvalitu, konštrukciu a predovšetkým odolnosť regálov predávaných v internetovom obchode Majster Regál.

 

The FSC® certificate potvrdzuje využívanie dreva zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované ekologicky a sociálne a hospodárne zodpovedným spôsobom. Certifikát sa vzťahuje na policové dosky HDF (high density fibreboard) a DTD. 

To Top
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály