DREVENÝMI REGÁLY DECODREVENÝMI REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Kancelársky organizér BIRGER zo 100% recyklovateľného papiera

Už od 24,90 €
Skladom
Only %1 left
AC00DRBI
Dekoratívny kancelársky organizér s dvoma zásuvkami v sivej farbe s koženou rukoväťou v rozmere 14,5x33x25,5 cm je výbornou voľbou na skladovanie papierov, tlačív a dokumentov v kancelárii alebo domácnosti

BIRGER – estetický kancelársky organizér s dvoma zásuvkami v sivej farbe je výborným doplnkom k otvoreným policovým regálom. Je vyrobený so 100% recyklovateľného papiera, bez použitia chlóru, a preto vyniká v kombinácii s regálmi s drevenými policami DECO. Znižuje dopad na životné prostredie - opätovným použitím toho, čo už bolo použité, šetríme naše lesy a prírodu!

Pre lepšiu manipuláciu má poschodový zásuvník k dispozícii koženú rukovať, ktorá plní nie len praktickú, ale aj dekoratívnu funkciu.

Kancelársky organizér BIRGER v rozmere 14,5 x 33 x 25,5 cm využijete v ktoromkoľvek priestore vo Vašej domácnosti, ako je šatňa, pracovňa, spálňa, ale najmä v práci, v kancelárskych priestoroch. Je vhodný najmä na ukladanie akýchkoľvek dokumentov, faktúr, zmlúv, časopisov, brožúr a pod. Tento produkt vysokej kvality vám zaručuje efektívnu organizáciu priestoru v práci a domácnosti v modernom a estetickom šate. Elegancia, praktickosť, moderný dizajn sú piliermi poschodového organizéru BIRGER.

Všetky dokumenty uložené v zásuvkovom organizéry sú ochránené pred prachom, nečistotou a vlhkosťou vďaka svojej konštrukcii vysokej kvality. Na spodnej časti sú pripevnené gumové pätky, ktoré bránia mimovoľnému pohybu zásuvníka po ploche. Jeho zásuvky sú plne vyberateľné a môžete nimi manipulovať podľa vašich potrieb bez obavy poškodenia. Samotné organizéry je možné stohovať.

Výhody dekoratívneho kancelárskeho organizéru na dokumenty BIRGER:

  • Moderný a estetický dizajn
  • 100% recyklovateľný papier. Chránime životné prostredie
  • Rýchla montáž bez použitia nástrojov
  • Efektívne a bezpečné skladovanie dokumentov
  • Gumové pätky
  • Stohovateľný

Rozmery v zloženom stave:

14,5 x 33 x 25,5 (ŠxHxV)

S našimi dekoratívnymi organizérmi s recyklovateľného materiálu nie len že šetríte životné prostredie, ale vytvárate moderný, organizovaný priestor v nadčasovom dizajne, ktorý dokážete využiť v akomkoľvek interiéri.


Viac informácií
Výška 14,5 cm
Šírka 33 cm
Hĺbka 25,5 cm
Materiál recyklovateľného papiera
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieKancelársky organizér BIRGER zo 100% recyklovateľného papiera
To Top
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály