0%

Buďte originálny. Nebojte sa experimentovať a nezabúdajte, v jednoduchosti je krása. Mnoho z vás nám odovzdáva svoj „feedback“ a my si to vždy vážime. Zdieľate s nami vaše projekty, nápady a to nám pomáha sa ďalej rozvíjať a prinášať tým lepší zákaznícky servis. Vždy nás poteší, keď naše regály splnia očakávania zákazníkov a dobré recenzie sú toho dôkazom.

zakaznicky-projekt-skturkový

Mnoho z vás nám napísalo s otázkou, či vám môžeme ukázať rôzne skladové projekty s použitím našich kovových regálových systémov. Dnes vám predstavíme, ako si náš zákazník dekoratívnym spôsobom vyskladal svoj obchod za pomoci celokovových skrutkových regálov. Aj keď sa tento typ dekorácie objavuje každým dňom častejšie, regály sa stále nepovažujú za estetické a dekoratívne produkty. Nesmieme však zabúdať, že so štipkou fantázie sa dá prispôsobiť takmer všetko. Ak si zákazník želá, dokáže prispôsobiť regálové systémy tak, aby sa stal z bežného všedného regálu ten atraktívny a estetický. A my vám to radi predvedieme.

Ktorý regál je ten správny?

Predtým, ako si prezriete tento projekt, je dobré predstaviť si, aké regály sú vhodné pre použitie vo vašom obchode, firme a spoločnosti pre dosiahnutie estetického zážitku. Najkomplexnejším typom celokovového regálu je modro – zinkový regál profilu T, ktorého profilované diery na stojinách sú perfektne schované vo vnútornej strane regálu. Napohľad je tento regál ako stvorený do priestorov, ktoré prekvitajú svojim dizajnom. Svojimi vlastnosťami a pevnosťou vám zaručuje silnú stavbu a vysokú záťaž na policu. Veľmi podareným kúskom sú regály PROFESSIONAL pre zaťaženie až 600 kg na policu. Modrá farba hrubej, pevnej a presne spracovanej ocele s drevotrieskovou policou sú základným prvkom úspechu policového systému. Napriek tomu môžete vidieť na fotkách zákazníka, že využil klasické celokovové skrutkové regály, ktoré ponúkajú moderný industriálny štýl a váš tovar viac vynikne.

Buďte inovatívny

Ak si zvolíte industriálny štýl, môžete si vybrať aj iné DIY (urob to sám) produkty, ktoré budú s kovovými regálmi maximálne ladiť. Uvidíte váš podnik a obchod v úplne inom svetle. Využívať stojiny regálov ako vešiaky? Pozrite sa na fotku. Všetko je možné. Taktiež môžete police pretočiť dole hlavou, upevniť skrutkami a vaše produkty a tovar budú uložené iným, netradičným spôsobom. Je čas vykašlať sa na zaužívané praktiky a vymyslieť si vlastné, špecifické skladovanie podľa vašich predstáv. Vás obchod a sklad budú jedinečné priestory, ktoré pri štipke fantázie môžu hovoriť aj o podstate samotného podniku a vašej osobnosti. Experimentovať sa oplatí a nezabudnite, čo je iné, to sa ľahšie zapamätá.

Každý zákaznícky projekt je unikátny. Preto vás vyzývame, pošlite nám ten váš a ďalší blog môže byť práve o vašom podniku a skladovom riešení. Nezáleží na tom, či potrebuje regály do garáže, domácnosti, skladu, obchodu, alebo veľkoskladu. Nebojte sa s nami zdieľať vaše výtvory a my o tom napíšeme! Váš Majster Regál.