DECO nástenný kovovo drevený policový regál s 3 laminovanými policami, 92,5x85x17,5 cm, čierna farba

69,90 € 58,25 €
Skladom
KDECO185X85X1753N
Nástenný dekoratívny regál série DECO, tri nástenné police z dreva a kovu, laminované v rozmere 92,5x805x17,5 cm. Najvhodnejší závesný policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 20 na policu

  20 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Doprava Zadarmo
nad 250 € bez DPH
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Nástenný regál DECO je ideálnou voľbou do každej domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Nástenný kovový a drevený policový regál DECO v rozmere 92,5x85x17,5 cm s 3 laminovanými policami z dreva a kovu je spoľahlivé riešenie do priestorov v domácnosti, ako je chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa a detská izba. Produkt môžete zavesiť na akúkoľvek stenu za pomoci našich špeciálnych komponentov pre uchytenie.

Nástenný policový regál DECO je vybavený troma laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 15 kg na policu, t.j. 60 kg na regál. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške nástenného regálu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Stabilitu nástenného policového regálu DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do domácnosti ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody nástenného policového systému DECO s troma policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej domácnosti
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je: chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa a detská izba
 • Dlhá životnosť
  Farebné prevedenie regálov DECO
 • Police: kvalitné drevené laminované police - prírodný dub H3331 ST10.
 • Rám: oceľ, čierna farba s práškovým nástrekom

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti.

Balenie nástenného regálu DECO, rozmeru 92,5x85x17,5 cm (925x850x175 mm) obsahuje:

 • 3 laminované drevené police (hrúbka 16 mm)
 • 2 oceľové rúrky (hrúbka 1,5 mm)
 • 12 bezpečnostných jednotiek a 12 plastových závitov na uchytenie police
 • 4 kusy príslušenstva pre ukotvenie do steny
 • 4 plastové krytky (pätky)

Viac informácií
Váha 7,84 kg
Značku
Výška 92,5 cm
Šírka 85 cm
Hĺbka 17,5 cm
Nosnosť police 20 kg
Typ police HDF
Farba Čierna
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieDECO nástenný kovovo drevený policový regál s 3 laminovanými policami, 92,5x85x17,5 cm, čierna farba

Pozrite si produkt vo vašom priestore!

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

QR Code
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 250 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top