DECO nízky kovový a drevený policový regálový systém s 10 laminovanými policami, 92,5x235x35 cm, čierna farba Predchádzajúce DECO nízky kovový a drevený policový regálový systém s 10 laminovanými policami, 92,5x235x35 cm, čierna farba

DECO kovový a drevený policový regálový systém s 15 laminovanými policami, 185x151x35 cm, čierna farba

Znížená cena 399,90 € 333,25 € Bežná cena 434,70 €
Skladom
DDECOPQ02F
Policový, dekoratívny regálový systém série DECO, zložený z troch modulov s 15 laminovanými policami z dreva a kovu v rozmere 185x151x35 cm je najvhodnejší policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 40 na policu

  40 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Doprava Zadarmo
nad 250 € bez DPH
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Policový regál DECO je ideálnou voľbou do každej domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Výhodný, kovový a drevený policový regálový systém DECO v rozmere 185x151x35 cm s 15 drevenými laminovanými policami, ktorý je zostavený v troch spojených moduloch, je spoľahlivé riešenie do priestorov v domácnosti, ako je chodba, spálňa, obývačka, pracovňa, kuchyňa a detská izba. Produkt môžete bezpečne ukotviť o stenu pre lepšiu stabilitu.

Policový regál DECO je vybavený 15 laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 30 kg na policu, t.j. 600 kg na celý regálový systém. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške a šírke dekoratívneho regálu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Stabilitu policového regálu DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do domácnosti ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody policového systému DECO s 15 laminovanými policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej domácnosti
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je: chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa, pracovňa a detská izba
 • Dlhá životnosť

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti. Ku každému produktu je priložený montážny návod.

  Farebné prevedenie regálov DECO
 • Police: kvalitné drevené laminované police - prírodný dub H3331 ST10.
 • Rám: oceľ, čierna farba s práškovým nástrekom

Regálový systém DECO rozmeru 185x151x35 cm je zložený z troch konkrétnych voľne predajných produktov:

 • DECO policový regálový systém s 5 laminovanými drevenými policami, 185x43x35 cm, 30 kg na policu, čierna farba
 • DECO policový regálový systém s 5 laminovanými drevenými policami, 185x85x35 cm, 30 kg na policu, čierna farba
 • 5 samostatných drevených laminovaných políc 43x35 cm pre sériu regálov DECO

Tovar ja zabelený v troch kartónových krabiciach. Po rozbalení všetkých balíkov, balenie policového regálu DECO, rozmeru 185x151x35 (1850x1510x350 mm) obsahuje:

 • 15 laminovaných drevených políc (hrúbka 16 mm) – 10x (43x35 cm), 5x (85x35 cm)
 • 16 oceľových rúrok dĺžky 92,5 cm (hrúbka 1,5 mm)
 • 120 bezpečnostných jednotiek a 120 plastových závitov na uchytenie police
 • 4 kusy príslušenstva pre ukotvenie do steny
 • 8 závitových spojovníkov
 • 16 plastových krytiek (pätky)

Viac informácií
Váha 49,14 kg
Značku
Výška 185 cm
Šírka 151 cm
Hĺbka 35 cm
Nosnosť police 40 kg
Typ police HDF
Farba Čierna
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieDECO kovový a drevený policový regálový systém s 15 laminovanými policami, 185x151x35 cm, čierna farba

Pozrite si produkt vo vašom priestore!

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

QR Code
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 250 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top