DECO - mix policového a nástenného regálového systému s 11 laminovanými policami z dreva a kovu, 185x160x17,5/35 cm, čierna farba

279,90 € 233,25 €
Skladom
ID
DDECOPQ08F
Kombinácia policového a nástenného regálového dekoratívneho systému, z dreva a kovu, série DECO, zložená z dvoch modulov s 11 drevenými laminovanými policami v rozmere 185x160x17,5/35 cm vytvára najvhodnejší policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 20 na policu

  20 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Doprava Zadarmo
pri nákupe 2 a viac regálov.
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Kombinácia policového a nástenného, závesného systému DECO je ideálnou voľbou do každej pekárne, kancelárie a domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej pekárni, kancelárii a domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Výhodná kombinácia policového a nástenného systému, z dreva a kovu, DECO v rozmere 185x160x17,5/35 cm s 11 drevenými laminovanými policami, ktorá je zostavená v dvoch spojených moduloch, je spoľahlivé riešenie do priestorov v pekárni, kancelárii a v domácnosti, ako je chodba, spálňa, obývačka, pracovňa, kuchyňa a detská izba. Produkt je nutné ukotviť o stenu.

Nástenný a policový regálový systém DECO je vybavený 11 laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 20 kg na policu, t.j. 220 kg na celý systém. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške a šírke dekoratívneho regálu. Najlepšie je rozdeliť police podľa ilustračnej fotky produktu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Stabilitu nástenného a policového regálu DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do pekárne, domácnosti a kancelárie, ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody nástenného a policového systému DECO s 11 laminovanými policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej pekárni, domácnosti a kancelárii
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je: pekáreň, chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa, pracovňa, kancelária a detská izba
 • Dlhá životnosť

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti. Ku každému produktu je priložený montážny návod.

Kombinácia nástenného a policového systému DECO rozmeru 185x160x17,5/35 cm je zložená z troch konkrétnych voľne predajných produktov, čím vytvoríte 2 moduly (oba výšky 185 cm s tým, že prvý modul bude mať 3 spodné police 85x35 cm a 3 vrchné police 85x17,5 cm, druhý modul bude mať 2 spodné police 85x35 cm a 3 vrchné police 85x17,5 cm, podľa ilustračného obrázku produktu ):

Tovar ja zabelený v troch kartónových krabiciach. Po rozbalení krabíc, balenie nástenného a policového regálu DECO, rozmeru 185x160x17,5/35 cm (1850x1600x175/350 mm) obsahuje:

 • 11 laminovaných drevených políc (hrúbka 16 mm) – 6x (85x17,5 cm), 5x (85x35 cm)
 • 12 oceľových rúrok dĺžky 92,5 cm (hrúbka 1,5 mm)
 • 64 bezpečnostných jednotiek a 64 plastových závitov na uchytenie police
 • 4 závitové spojovníky
 • 6 kusov príslušenstva pre ukotvenie do steny
 • 12 plastových krytiek (pätky)
Viac informácií
Váha 35,72 kg
Značku
Výška 185 cm
Šírka 150 cm
Hĺbka 17,5 cm
Nosnosť police 20 kg
Typ police HDF
Farba Čierna
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieDECO - mix policového a nástenného regálového systému s 11 laminovanými policami z dreva a kovu, 185x160x17,5/35 cm, čierna farba
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top