DECO - mix policového a šatníkového systému so závesnou tyčou s 11 laminovanými policami z dreva a kovu, 185x235x35 cm, čierna farba

369,90 € 308,25 €
Skladom
ID
DDECOPQ11F
Kombinácia policového a regálového šatníkového systému so závesnou tyčou, z dreva a kovu, série DECO, zložená z troch modulov s 11 drevenými laminovanými policami v rozmere 185x235x35 cm vytvára najvhodnejší policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 40 na policu

  40 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Doprava Zadarmo
pri nákupe 2 a viac regálov.
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Kombinácia policového a šatníkového systému DECO so závesnou tyčou je ideálnou voľbou do každej domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Výhodná kombinácia policového a regálového systému DECO so závesnou tyčou v rozmere 185x235x35 cm s 11 drevenými laminovanými policami, ktorá je zostavená v troch spojených moduloch, je spoľahlivé riešenie do priestorov v domácnosti, ako je chodba, spálňa a detská izba. Produkt je odporúčame ukotviť o stenu.

Policový a regálový systém DECO so závesnou tyčou z dreva a kovu je vybavený 11 laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 40 kg na policu, t.j. 440 kg na celý systém. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške a šírke dekoratívneho regálu. Najlepšie je rozdeliť police podľa ilustračnej fotky produktu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Kombináciu policového regálu a otvorenej šatníkovej skrine DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do domácnosti, ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody policového systému DECO s 11 laminovanými policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej domácnosti
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je chodba, spálňa a detská izba
 • Dlhá životnosť

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti. Ku každému produktu je priložený montážny návod.

Kombinácia policového a systému šatne DECO so závesnou tyčou rozmeru 185x235x35 cm je zložená z troch konkrétnych voľne predajných produktov, čím vytvoríte 3 moduly (výšky 185 cm s tým, že dva stredové moduly budú obsahovať 3 police 85x35 cm a vrchnú závesnú tyč, a jeden bočný modul s rovnomerne rozloženými policami 85x35 cm, podľa ilustračného obrázku produktu ):

 • 5 samostatných drevených laminovaných políc 85x35 cm pre sériu regálov DECO
 • Tovar ja zabelený v troch kartónových krabiciach. Po rozbalení krabíc, balenie policového regálu DECO, rozmeru 185x235x35 cm (1850x2350x350 mm) obsahuje:

  • 11 laminovaných drevených políc (hrúbka 16 mm) –13x (85x35 cm)
  • 17 oceľových rúrok dĺžky 92,5 cm (hrúbka 1,5 mm)
  • 88 bezpečnostných jednotiek a 88 plastových závitov na uchytenie police
  • 8 závitových spojovníkov
  • 4 držiaky oceľovej tyče na zavesenie
  • 4 kusy príslušenstva pre ukotvenie do steny
  • 16 plastových krytiek (pätky)
  Viac informácií
  Váha 47,52 kg
  Značku
  Výška 185 cm
  Šírka 235 cm
  Hĺbka 35 cm
  Nosnosť police 40 kg
  Typ police HDF
  Farba Čierna
  Modul Kompletný
  Write Your Own Review
  Napíšte hodnotenieDECO - mix policového a šatníkového systému so závesnou tyčou s 11 laminovanými policami z dreva a kovu, 185x235x35 cm, čierna farba
  ADAPTÍVNY DIZAJN
  Viacúčelové regálové systémy
  PERSÖNLICHE BERATUNG
  Odborný prístup k vašim projektom
  RÝCHLE DODANIE
  Doprava ZADARMO pri
  nákupe 2 a viac regálov
  ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
  Možná zľava až 30%
  BEZPEČNÝ NÁKUP
  Jednoduché a spoľahlivé
  platobné metódy
  VYROBENÉ NA SLOVENSKU
  5 ročná záruka na kovové regály
  To Top