DREVENÝMI REGÁLY DECODREVENÝMI REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly

Kovový stojan na víno v čiernej farbe DECO, 43x12x34 cm

39,90 €
Skladom
AC00BOT15HEX
Chcete bezpečné a efektívne uskladnenie fliaš vína, liehovín alebo nápojov vo vašej domácnosti? Náš krásny stojan na vína pojme až 15 fliaš. Dokonalé riešenie skladovania fliaš na dosah ruky.

Kovový stojan na víno - optimálne využitie úložného priestoru môže byť jednoduché!

S našim stojanom na fľaše alebo stojanom na víno máte vždy prehľad a bleskovo nájdete tú správnu fľašu. Môžete uložiť až 15 fliaš! Stojan na fľaše je praktickým doplnkom do každej kuchyne, jedálenského kúta, šatníka alebo pivnice. Navyše, jednoduchý, nadčasový dizajn je skutočnou ozdobou vašej domácnosti. Objavte teraz jednoduchý spôsob využitia úložného priestoru pre vaše fľaše!

Náš kovový stojan na fľaše je dokonalým riešením na uskladnenie až 15 fliaš. Je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a poskytuje stabilné a bezpečné uloženie fliaš na víno a liehoviny. Regál pozostáva z piatich horizontálnych úrovní, z ktorých každá pojme tri fľaše. Sklon zaisťuje rovnomerné držanie každej fľaše vo vodorovnej polohe, čo môže zachovať kvalitu vína alebo liehovín a tak predĺžiť trvanlivosť fliaš.

Dizajn je moderný a štýlový, vďaka čomu je stredobodom pozornosti každej kuchyne alebo baru. Stojan sa jednoducho skladá a môže byť ukotvený aj do steny.

Náš stojan na fľaše je nielen funkčný, ale aj estetický a dodá elegantný nádych každej domácnosti!

  • Na 15 fliaš
  • Exkluzívny povrch
  • Nehrdzavejúci, nárazu vzdorný, antistatický
  • Farba: Matná čierna
  • Rozmery: 43x12x34cm

Vína by sa mali vždy skladovať v stojanoch na fľaše, pretože je to najlepší spôsob, ako zachovať ich kvalitu a vôňu. Ak je víno skladované naležato a korok je v trvalom kontakte s vínom, zabraňuje sa vysychaniu korku. To pomáha zabrániť vniknutiu vzduchu do fľaše.

Horizontálne uloženie zaisťuje, že usadenina, ktorá sa tvorí v mnohých vínach, sa usadí na dne fľaše a nedostane sa tak do vína pri nalievaní. Stojan tiež zaisťuje, že sa zabráni vibráciám a pohybom, pretože fľaše sú bezpečné a stabilné. Správne skladovanie vína na stojane na fľaše tak zaručuje, že víno môže dosiahnuť optimálny vek a všetky vône a chute sa môžu naplno rozvinúť.


Viac informácií
Váha 8,00 kg
Výška 43 cm
Šírka 34 cm
Hĺbka 12 cm
Farba Čierna
Materiál Kov
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieKovový stojan na víno v čiernej farbe DECO, 43x12x34 cm
To Top
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály