LOGAN čierna úložná, skladacia krabica so 100% recyklovateľného papiera Predchádzajúce LOGAN čierna úložná, skladacia krabica so 100% recyklovateľného papiera

DECO - Kovový stojan na víno v čiernej farbe, 43x12x34 cm

39,90 € 33,25 €
Vypredané
AC00BOT15HEX
Chcete bezpečné a efektívne uskladnenie fliaš vína, liehovín alebo nápojov vo vašej domácnosti? Náš krásny stojan na vína pojme až 15 fliaš. Dokonalé riešenie skladovania fliaš na dosah ruky.
Doprava Zadarmo
nad 250 € bez DPH
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Kovový stojan na víno - optimálne využitie úložného priestoru môže byť jednoduché!

S našim stojanom na fľaše alebo stojanom na víno máte vždy prehľad a bleskovo nájdete tú správnu fľašu. Môžete uložiť až 15 fliaš! Stojan na fľaše je praktickým doplnkom do každej kuchyne, jedálenského kúta, šatníka alebo pivnice. Navyše, jednoduchý, nadčasový dizajn je skutočnou ozdobou vašej domácnosti. Objavte teraz jednoduchý spôsob využitia úložného priestoru pre vaše fľaše!

Náš kovový stojan na fľaše je dokonalým riešením na uskladnenie až 15 fliaš. Je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a poskytuje stabilné a bezpečné uloženie fliaš na víno a liehoviny. Regál pozostáva z piatich horizontálnych úrovní, z ktorých každá pojme tri fľaše. Sklon zaisťuje rovnomerné držanie každej fľaše vo vodorovnej polohe, čo môže zachovať kvalitu vína alebo liehovín a tak predĺžiť trvanlivosť fliaš.

Dizajn je moderný a štýlový, vďaka čomu je stredobodom pozornosti každej kuchyne alebo baru. Stojan sa jednoducho skladá a môže byť ukotvený aj do steny.

Náš stojan na fľaše je nielen funkčný, ale aj estetický a dodá elegantný nádych každej domácnosti!

  • Na 15 fliaš
  • Exkluzívny povrch
  • Nehrdzavejúci, nárazu vzdorný, antistatický
  • Farba: Matná čierna
  • Rozmery: 43x12x34cm

Vína by sa mali vždy skladovať v stojanoch na fľaše, pretože je to najlepší spôsob, ako zachovať ich kvalitu a vôňu. Ak je víno skladované naležato a korok je v trvalom kontakte s vínom, zabraňuje sa vysychaniu korku. To pomáha zabrániť vniknutiu vzduchu do fľaše.

Horizontálne uloženie zaisťuje, že usadenina, ktorá sa tvorí v mnohých vínach, sa usadí na dne fľaše a nedostane sa tak do vína pri nalievaní. Stojan tiež zaisťuje, že sa zabráni vibráciám a pohybom, pretože fľaše sú bezpečné a stabilné. Správne skladovanie vína na stojane na fľaše tak zaručuje, že víno môže dosiahnuť optimálny vek a všetky vône a chute sa môžu naplno rozvinúť.


Viac informácií
Váha 8,00 kg
Výška 34 cm
Šírka 43 cm
Hĺbka 12 cm
Farba Čierna
Materiál Kov
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieDECO - Kovový stojan na víno v čiernej farbe, 43x12x34 cm
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 250 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top