DECO nástenný kovový a drevený policový regálový systém zložený so 6 laminovanými policami, 92,5x160x17,5 cm, čierna farba

139,90 € 116,58 €
Skladom
ID
DDECOPQ06F
Nástenný a závesný dekoratívny regálový systém série DECO, zložený z dvoch modulov. 6 laminovaných nástenných políc z dreva a kovu v rozmere 92,5x160x17,5 cm.Najvhodnejší policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 20 na policu

  20 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Doprava Zadarmo
pri nákupe 2 a viac regálov.
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

Nástenný policový systém DECO je ideálnou voľbou do každej domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Výhodný, nástenný kovový a drevený policový regálový systém DECO v rozmere 92,5x160x17,5 cm so 6 drevenými laminovanými policami, ktorý je zostavený v dvoch spojených moduloch, je spoľahlivé riešenie do priestorov v domácnosti, ako je chodba, spálňa, obývačka, pracovňa, kuchyňa, detská izba, ale aj do kancelárie. Produkt je nutné ukotviť o stenu.

Nástenný regálový systém DECO je vybavený 6 laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 20 kg na policu, t.j. 120 kg na celý nástenný systém. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške a šírke dekoratívneho regálu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Stabilitu nástenného a závesného regálu DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do domácnosti a kancelárie, ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody nástenného systému DECO so 6 laminovanými policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej domácnosti a kancelárii
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je: chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa, pracovňa, kancelária a detská izba
 • Dlhá životnosť

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti. Ku každému produktu je priložený montážny návod.

Nástenný policový systém DECO rozmeru 92,5x160x17,5 cm je zložený z dvoch konkrétnych voľne predajných produktov, ktoré postavíte do výšky 92,5 cm vedľa seba, čím vytvoríte 2 moduly (3 police na modul):

Tovar ja zabelený v dvoch kartónových krabiciach. Po rozbalení krabíc, balenie nástenného regálu DECO, rozmeru 92,5x160x17,5 (925x1600x175 mm) obsahuje:

 • 6 laminovaných drevených políc (hrúbka 16 mm) – 6x (85x17,5 cm)
 • 4 oceľové rúrky dĺžky 92,5 cm (hrúbka 1,5 mm)
 • 24 bezpečnostných jednotiek a 24 plastových závitov na uchytenie police
 • 8 kusov príslušenstva pre ukotvenie do steny
 • 8 plastových krytiek (pätky)
Viac informácií
Váha 15,68 kg
Značku
Výška 92,5 cm
Šírka 150 cm
Hĺbka 17,5 cm
Nosnosť police 20 kg
Typ police HDF
Farba Čierna
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieDECO nástenný kovový a drevený policový regálový systém zložený so 6 laminovanými policami, 92,5x160x17,5 cm, čierna farba
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top