BIRGER sivý kancelársky organizér s dvoma zásuvkami so 100% recyklovateľného papiera Predchádzajúce BIRGER sivý kancelársky organizér s dvoma zásuvkami so 100% recyklovateľného papiera

BIRGER čierny kancelársky organizér s dvoma zásuvkami so 100% recyklovateľného papiera

29,90 € 24,92 €
Skladom
AC00DRBIR11
Dekoratívny kancelársky organizér s dvoma zásuvkami v čiernej farbe s koženou rukoväťou v rozmere 14,5x33x25,5 cm je výbornou voľbou na skladovanie papierov, tlačív a dokumentov v kancelárii alebo domácnosti
Doprava Zadarmo
nad 250 € bez DPH
Expedice 24-72 H
Vernostný Program
vernostné zľavové body
Pridajte Sa
EURÓPSKA KVALITA
Európska Kvalita
vyrobené na Slovensku

BIRGER – estetický kancelársky organizér s dvoma zásuvkami v čiernej farbe je výborným doplnkom k otvoreným policovým regálom. Je vyrobený so 100% recyklovateľného papiera, bez použitia chlóru, a preto vyniká v kombinácii s regálmi s drevenými policami DECO. Znižuje dopad na životné prostredie - opätovným použitím toho, čo už bolo použité, šetríme naše lesy a prírodu!

Pre lepšiu manipuláciu má poschodový zásuvník k dispozícii koženú rukovať, ktorá plní nie len praktickú, ale aj dekoratívnu funkciu.

Kancelársky organizér BIRGER v rozmere 14,5 x 33 x 25,5 cm využijete v ktoromkoľvek priestore vo Vašej domácnosti, ako je šatňa, pracovňa, spálňa, ale najmä v práci, v kancelárskych priestoroch. Je vhodný najmä na ukladanie akýchkoľvek dokumentov, faktúr, zmlúv, časopisov, brožúr a pod. Tento produkt vysokej kvality vám zaručuje efektívnu organizáciu priestoru v práci a domácnosti v modernom a estetickom šate. Elegancia, praktickosť, moderný dizajn sú piliermi poschodového organizéru BIRGER.

Všetky dokumenty uložené v zásuvkovom organizéry sú ochránené pred prachom, nečistotou a vlhkosťou vďaka svojej konštrukcii vysokej kvality. Na spodnej časti sú pripevnené gumové pätky, ktoré bránia mimovoľnému pohybu zásuvníka po ploche. Jeho zásuvky sú plne vyberateľné a môžete nimi manipulovať podľa vašich potrieb bez obavy poškodenia. Samotné organizéry je možné stohovať.

Výhody dekoratívneho kancelárskeho organizéru na dokumenty BIRGER:

  • Moderný a estetický dizajn
  • 100% recyklovateľný papier. Chránime životné prostredie
  • Rýchla montáž bez použitia nástrojov
  • Čierna farba – Charcoal R11
  • Efektívne a bezpečné skladovanie dokumentov
  • Gumové pätky
  • Stohovateľný

Rozmery v zloženom stave:

14,5 x 33 x 25,5 (ŠxHxV)

S našimi dekoratívnymi organizérmi s recyklovateľného materiálu nie len že šetríte životné prostredie, ale vytvárate moderný, organizovaný priestor v nadčasovom dizajne, ktorý dokážete využiť v akomkoľvek interiéri.


Viac informácií
Váha 1,43 kg
Značku
Výška 14,5 cm
Šírka 33 cm
Hĺbka 25,5 cm
Farba Charcoal Čierna
Materiál recyklovateľného papiera
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenieBIRGER čierny kancelársky organizér s dvoma zásuvkami so 100% recyklovateľného papiera
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top