Monatliche Archive: január 2021

január 28, 2021 15 nápadov, ako vytvoriť v garáži poriadok

15 nápadov, ako vytvoriť v garáži poriadok

Komfort nášho života je závislý od množstva doplnkov, ktorými si ho zjednodušujeme a spríjemňujeme. Čím je ich viac, tým lepšie. S mierou rastu našich nárokov na uspokojenie každej jednej maličkosti rôznymi doplnkami však rastie aj potreba dostatočne veľkého skladovacieho priestoru.

Viac
január 19, 2021 Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Kovové regály do domácnosti: industriálny štýl dominuje

Spomedzi všetkých typov priemyselného a pomocného nábytku, kovové regály spĺňajú tento servis na jednotku. Inými slovami, policové regály sú veľmi populárnym a žiadaným nábytkom využiteľným na čokoľvek. V prvom rade musia plniť svoj účel a to je ukladanie vecí a tovaru za účelom skladovania. Netreba však zanedbávať vizuál, celkový dizajn a estetický zážitok, ktorý v tomto prípade vôbec nezaostáva pred ich funkčnosťou.
Viac
január 04, 2021 Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Efektívne využitie voľného miesta pomocou kovových regálov

Interiér, v ktorom denne trávime v priemere až 90 % svojho času, je nutné neľahkým a často špecifickým podmienkam prispôsobiť. Krásne zariadený a plne funkčný interiér však nevytvoríme len vďaka originálnemu nábytku a moderným doplnkom najnovších trendov. O pohodlie, efektivitu práce a lepší výsledok pri akejkoľvek našej snahe sa postará aj správna organizácia priestoru a jeho maximálne využitie.
Viac
To Top