DREVENÝMI REGÁLY DECODREVENÝMI REGÁLY DECO
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
nastenne-regalynastenne-regaly
Regál na stenu DECO s 3 policami 92,5x85x17,5 cm Predchádzajúce Regál na stenu DECO s 3 policami 92,5x85x17,5 cm

Regál na stenu DECO s 9 policami 92,5x235x17,5 cm

Znížená cena 159,90 € Bežná cena 229,70 €
Skladom
DDECOPQ05F
Nástenný a závesný dekoratívny regálový systém série DECO, zložený z troch modulov. 9 laminovaných nástenných políc z dreva a kovu v rozmere 92,5x235x17,5 cm. Najvhodnejší policový systém do akejkoľvek miestnosti v domácnosti v estetickej kombinácii dreva s čiernou oceľovou konštrukciou
Vlastnosti
 • 15 na policu

  15 na policu

 • Bezskrutkový systém

  Bezskrutkový systém

 • HDF

  HDF

Nástenný policový systém DECO je ideálnou voľbou do každej domácnosti. DECO – Ako názov napovedá, je významným dekoratívnym a estetickým prvkom, ktorý sa hodí takmer všade. Regálový policový systém, zložený z oceľových rúrok a drevených laminovaných políc, nájdete len na eshope Majster Regál. Vyskúšajte dekoratívnu revolúciu aj vo Vašej domácnosti. Industriálny policový regál využijete aj v iných priestoroch, ako len vo vašej domácnosti, fantázii sa medze nekladú. Vaše priestory nebudú len efektívne organizované, ale aj esteticky upravené. To všetko nájdete v našej novej sérii regálov DECO.

Výhodný, nástenný policový regálový systém DECO v rozmere 92,5x235x17,5 cm s 9 drevenými laminovanými policami, ktorý je zostavený v troch spojených moduloch, je spoľahlivé riešenie do priestorov v domácnosti, ako je chodba, spálňa, obývačka, pracovňa, kuchyňa, detská izba, ale aj do kancelárie. Produkt je nutné ukotviť o stenu.

Nástenný kovový a drevený regálový systém DECO je vybavený 9 laminovanými policami hrúbky 1,6 cm s rovnomerným zaťažením 15 kg na policu, t.j. 180 kg na celý nástenný systém. Police môžete upevniť do akejkoľvek výšky regálu, každých 2,5 cm jeho výšky. Avšak odporúčame upevniť police rovnomerne po celej výške a šírke dekoratívneho regálu. Police sa uchytávajú jedinečným spôsobom za pomoci bezpečnostných jednotiek a plastových závitov, ktoré boli špeciálne zhotovené pre účely regálov série DECO. Ku každému regálu je pribalený aj montážny návod, obsahujúci konkrétne a detailné kroky, ktoré Vám odporúčame pozorne dodržiavať.

Stabilitu nástenného a závesného regálu DECO a jeho konštrukciu tvoria oceľové kovové rúrky s čiernou povrchovou lakovanou úpravou, tým pádom je tento dekoratívny kus nábytku vhodný nie len do domácnosti a kancelárie, ale takmer všade, kam potrebujete postaviť policový systém za nízke náklady. Kombinácia dreva a čierneho kovu nikdy neomrzí.

Skutočný rozmer regálu sa podľa platnej STN môže z dôvodu výrobnej odchýlky líšiť o max. +/- 5%. Pre jednoduchšiu prehľadnosť uvádzame veľkosť v zaokrúhlených rozmeroch.

Stručný pohľad na výhody nástenného systému DECO s 9 laminovanými policami:

 • Dekoratívny a estetický nádych v každej domácnosti a kancelárii
 • Inteligentný montážny systém
 • Využitie v priestoroch ako je: chodba, spálňa, obývačka, kuchyňa, pracovňa, kancelária a detská izba
 • Dlhá životnosť

Montáž je jednoduchá a bezpečná, avšak pre stavbu regálu odporúčame aspoň 2 ľudí. K montáži nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, nanajvýš ochranné rukavice, kvôli bezpečnosti. Ku každému produktu je priložený montážny návod.

  Farebné prevedenie regálov DECO
 • Police: kvalitné drevené laminované police - prírodný dub H3331 ST10.
 • Rám: oceľ, čierna farba s práškovým nástrekom

Nástenný policový systém DECO rozmeru 92,5x235x17,5 cm je zložený z troch konkrétnych voľne predajných produktov, ktoré postavíte do výšky 92,5 cm vedľa seba, čím vytvoríte 3 moduly:

 • 2x - DECO nástenný policový regál s 3 laminovanými drevenými policami, 92,5x85x17,5 cm, 15 kg na policu, čierna farba
 • 3 samostatné drevené laminované police 85x17,5 cm pre sériu regálov DECO

Tovar ja zabelený v troch kartónových krabiciach. Po rozbalení všetkých balíkov, balenie nástenného regálu DECO, rozmeru 92,5x235x17,5 (925x2350x175 mm) obsahuje:

 • 9 laminovaných drevených políc (hrúbka 16 mm) – 9x (85x17,5 cm)
 • 4 oceľové rúrky dĺžky 92,5 cm (hrúbka 1,5 mm)
 • 36 bezpečnostných jednotiek a 36 plastových závitov na uchytenie police
 • 8 kusov príslušenstva pre ukotvenie do steny
 • 8 plastových krytiek (pätky)

Viac informácií
Váha 21,83 kg
Výška 92,5 cm
Šírka 235 cm
Hĺbka 17,5 cm
Nosnosť police 15 kg
Typ police HDF
Farba Čierna/Prírodný dub Nebraska
Modul Kompletný
Write Your Own Review
Napíšte hodnotenie Regál na stenu DECO s 9 policami 92,5x235x17,5 cm

Pozrite si produkt vo vašom priestore!

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

Ak chcete zobraziť tento produkt v 3D rozšírenej realite, naskenujte QR kód pomocou telefónu a kliknite na ikonu kocky ( image/svg+xml ) umiestnenú v pravom dolnom rohu.

QR Code
To Top
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupenad 190 € bez DPH
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENE V EURÓPE
5 ročná záruka na kovové regály