Regaly do kupelne

Regaly do kupelne

Mysleli ste si, že máte v kúpeľni presne toľko poličiek koľko budete potrebovať, ale postupne prichádzate na to, že opak je pravdou? Nie ste sami. 90 % domácností trpí nedostatkom odkladacieho priestoru v kúpeľni. Málokto totiž vopred ráta s tým, že okrem jedného sprchovacieho gélu a šampónu, bude časom potrebovať nielen krémy a oleje na tvár, ruky a celé telo, ale tiež penu do kúpeľa, gély a tužidlá na vlasy, aviváže na pranie a mnoho ďalších prípravkov, ktoré sa bežne v kúpeľni nachádzajú.

Pokiaľ je navyše v domácnosti viac osôb, nesmiete zabudnúť na denné i nočné krémy, masky, dekoratívnu kozmetiku, odličovacie prípravky a množstvo iných drobností. Ak potrebujete nutne v kúpeľni odkladacie miesta navyše, zadovážte si regál do vašej kúpeľne ako šitý na mieru od Majster Regál. 

Do regálov určených do kúpeľne presne podľa vašich preferencií, dokážete uložiť nielen rôzne fľaštičky či nádoby, ale tiež aviváže, mydlá či pracie a dezinfekčné prostriedky. Ak máte kopec drobností alebo chcete aby police vyzerali ešte dokonalejšie, pre väčší poriadok do regálov môžete ukladať rôzne vysoké boxy, krabičky či iné nádoby. Do boxov môžete uložiť nielen fény, kulmy, natáčky, ale aj holiace strojčeky či depilátory. Vďaka regálom dokážete mať v kúpeľni konečne systém a poriadok.

Filter
Pozícia
Názov
Cena
Množstvo
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Položky 1-20 z 62
10
20
50
100
1000
Všetky
Page
Filter
Pozícia
Názov
Cena
Množstvo
Nastaviť zostupný smer
Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Položky 1-20 z 62
10
20
50
100
1000
Všetky
Page
ADAPTÍVNY DIZAJN
Viacúčelové regálové systémy
PERSÖNLICHE BERATUNG
Odborný prístup k vašim projektom
RÝCHLE DODANIE
Doprava ZADARMO pri
nákupe 2 a viac regálov
ZĽAVY A VERNOSTNÝ PROGRAM
Možná zľava až 30%
BEZPEČNÝ NÁKUP
Jednoduché a spoľahlivé
platobné metódy
VYROBENÉ NA SLOVENSKU
5 ročná záruka na kovové regály
To Top